Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - PALMER ALMA MEDITERRANEA PALMA · 23/04/2021 19:00 Polideportivo Son Moix || Senior Fem. 1ªDiv: Basquet Coruña Leyma S - Herrera Y Cores Clínica Dental Culleredo · 25/04/2021 19:00 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña S - ADB Fontiñas · 25/04/2021 17:00 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: CB Arteixo Duacode - Idefic Imatia Básquet Coruña · 25/04/2021 19:00 Pazo dos Deportes de Arteixo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J - Club Baloncesto Cambre · 25/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Junior Fem. 1ªDiv: Celta Zorka Recalvi - Básquet Coruña Leyma J · 24/04/2021 18:00 Navia || Junior Masc. 2ªDiv: Compañía de María - Básquet Coruña 03/04 · 25/04/2021 16:30 Pabellón Colegio Compañía || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - CB Arxil A · 24/04/2021 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Cafés Candelas Ensino - Básquet Coruña C · 24/04/2021 16:30 Seminario Menor || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 - Compañía de Maria · 25/04/2021 12:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 06/05 - Santo Domingo Betanzos B · 25/04/2021 19:00 Polideportivo Riazor 1 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Turismo Carballo Basket Xiria · 24/04/2021 12:30 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Novobasket · 24/04/2021 18:30 Polideportivo Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 - KFC Culleredo · 24/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Fem. 1ªDiv: Celta Zorka Recalvi - Básquet Coruña Leyma I · 24/04/2021 12:30 Polideportivo Navia || Infantil Masc. 2ªDiv: KFC Culleredo - Básquet Coruña U14 · 24/04/2021 09:30 Pabellón O Burgo || Minibasquet Fem. 1ªDiv: C.B Arxil A - Básquet Coruña Leyma U12 · 24/04/2021 12:00 Polideportivo Arxil || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - ENSINO Lugo · 24/04/2021 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: CB Arteixo Duacode 1 - Básquet Coruña 07 · 25/04/2021 10:00 Pazo dos Deportes de Arteixo || Premini Fem. 2ºDiv: Basquet Coruña Leyma U9 - Básquet Coruña Leyma U10 · 25/04/2021 11:45 Polideportivo Agra II - P1 || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 - CD Calasanz · 25/04/2021 10:00 Polideportivo Agra II - P3 || Premini Masc. 2ºDiv: C.B LAracha sistemas PVC Xanelar - Basquet Coruña U9 · 24/04/2021 18:15 Polideportivo Agra II - P3 || Infantil Masc. 2ªDiv: CB Arteixo Duacode - Básquet Coruña 08 · 25/04/2021 17:00 Pazo dos Deportes de Arteixo || Premini Fem. 2ºDiv: Basquet Coruña Leyma U9 - Basquet Coruña Leyma U10 · 25/04/2021 11:45 Polideportivo Agra II - P1

Sergio García: “Tenemos que estar concentrados y preparados para ese juego diferente que ellos proponen”

Primer equipo | 22/04/2021 13:18

Sergio García: ?Temos que estar concentrados e preparados para ese xogo diferente que eles propoñen?

Esta mañá tivo lugar a rolda de prensa de Sergio García, previa ao encontro de mañá venres ás 19:00 horas, correspondente á Xornad...


Primer equipo | 18/04/2021 21:09

A clave está na defensa

A pesar dun inicio de partido un pouco descafeinado por parte dos laranxas, pouco tardaron en meterse en faena. O primeiro cuarto foi bas...


Primer equipo | 16/04/2021 13:42

Sergio García: ?Imos confiar en que sexamos capaces de sacar un partido en casa importante para nós?

Esta mañá tivo lugar a rolda de prensa de Sergio García, previa ao encontro deste domingo ás 18:00 horas en #OFornodeRiazor, correspo...


Primer equipo | 15/04/2021 15:40

Arnar Bjornsson, reforza ao Leyma Coruña

O xogador islandés incorpórase para suplir a baixa por lesión de Augustas Peciukevicius


Primer equipo | 09/04/2021 22:41

Maxia

Vitoria do Leyma Coruña, segunda consecutiva e, esta vez a domicilio, ante TAU Castelló por 77-78.


Primer equipo | 08/04/2021 11:11

Sergio García: ?Afrontamos o encontro coa ambición de volver facer un gran partido fóra de casa?

Esta mañá tivo lugar a rolda de prensa de Sergio García, previa ao encontro de mañá venres ás 20:00 horas no Ciutat de Castelló, c...


Gracias patrocinadores

Primer equipo | 07/04/2021 12:08

Grazas patrocinadores

Deixámosvos este vídeo dedicado aos nosos patrocinadores, xa que só podemos darvos as GRAZAS unha tempada máis polo voso apoio ao nos...


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
LEB ORO Leyma Coruña
-
PALMER ALMA MEDITERRANEA PALMA
23/04/2021
19:00
Polideportivo Son Moix
Senior Fem. 1ªDiv Basquet Coruña Leyma S
-
Herrera Y Cores Clínica Dental Culleredo
25/04/2021
19:00
Polideportivo Riazor 2
Senior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña S
-
ADB Fontiñas
25/04/2021
17:00
Polideportivo Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv CB Arteixo Duacode
-
Idefic Imatia Básquet Coruña
25/04/2021
19:00
Pazo dos Deportes de Arteixo
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
-
Club Baloncesto Cambre
25/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Junior Fem. 1ªDiv Celta Zorka Recalvi
-
Básquet Coruña Leyma J
24/04/2021
18:00
Navia
Junior Masc. 2ªDiv Compañía de María
-
Básquet Coruña 03/04
25/04/2021
16:30
Pabellón Colegio Compañía
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
CB Arxil A
24/04/2021
16:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Cafés Candelas Ensino
-
Básquet Coruña C
24/04/2021
16:30
Seminario Menor
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U15
-
Compañía de Maria
25/04/2021
12:30
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 06/05
-
Santo Domingo Betanzos B
25/04/2021
19:00
Polideportivo Riazor 1
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Turismo Carballo Basket Xiria
24/04/2021
12:30
Polideportivo Ventorrillo
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Novobasket
24/04/2021
18:30
Polideportivo Riazor 2
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
KFC Culleredo
24/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Infantil Fem. 1ªDiv Celta Zorka Recalvi
-
Básquet Coruña Leyma I
24/04/2021
12:30
Polideportivo Navia
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14
DESC.
Infantil Masc. 2ªDiv KFC Culleredo
-
Básquet Coruña U14
24/04/2021
09:30
Pabellón O Burgo
Minibasquet Fem. 1ªDiv C.B Arxil A
-
Básquet Coruña Leyma U12
24/04/2021
12:00
Polideportivo Arxil
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
ENSINO Lugo
24/04/2021
10:00
Polideportivo Ventorrillo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Mini U12
DESC.
Infantil Masc. 2ªDiv CB Arteixo Duacode 1
-
Básquet Coruña 07
25/04/2021
10:00
Pazo dos Deportes de Arteixo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
DESC.
Premini Fem. 2ºDiv Basquet Coruña Leyma U9
-
Básquet Coruña Leyma U10
25/04/2021
11:45
Polideportivo Agra II - P1
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
CD Calasanz
25/04/2021
10:00
Polideportivo Agra II - P3
Premini Masc. 2ºDiv C.B LAracha sistemas PVC Xanelar
-
Basquet Coruña U9
24/04/2021
18:15
Polideportivo Agra II - P3
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
DESC.
Infantil Masc. 2ªDiv CB Arteixo Duacode
-
Básquet Coruña 08
25/04/2021
17:00
Pazo dos Deportes de Arteixo
Premini Fem. 2ºDiv Basquet Coruña Leyma U9
-
Basquet Coruña Leyma U10
25/04/2021
11:45
Polideportivo Agra II - P1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Basquet Coruña Mini 09
DESC.



non á violencia de xénero
Xunta de Galicia


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.obra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankaltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda city