Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Senior Fem. 1ªDiv: Basquet Coruña Leyma S - XUVENTUDE B. CAMBADOS · 14/03/2021 16:30 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - Montrove · 14/03/2021 19:30 Polideportivo Riazor 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Compañía de María - Básquet Coruña J · 14/03/2021 00:00 Pabellón Colegio Compañía de María || Junior Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - KFC Costa Artabra · 13/03/2021 12:30 Polideportivo Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 03/04 - CB Arteixo Duacode · 14/03/2021 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - Celta Zorka Recalvi · 13/03/2021 19:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Montrove · 14/03/2021 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 - Escola Basket Xiria · 14/03/2021 12:30 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Esclavas Azul - Básquet Coruña U16 · 13/03/2021 12:00 Pabellón Municipal Cocheras || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: SIGALTEC - Básquet Coruña U13 · 13/03/2021 16:00 Fontecarmoa 2 || Infantil Fem. 1ªDiv: KFC Costa Artabra - Básquet Coruña Leyma I · 14/03/2021 10:00 Polideportivo Javier Gomez Noya || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14 - Santo Domingo Betanzos · 13/03/2021 12:30 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U14 - Carniceria Daniel Artai · 13/03/2021 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 - BAXI Ferrol · 13/03/2021 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - REVI Obradoiro · 14/03/2021 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Liceo La Paz 2010 - Básquet Coruña Mini U12 · 13/03/2021 11:30 Polideportivo Agra 2 -P2 || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 07 - Calasanz · 14/03/2021 12:30 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 - Santo Domingo Betanzos · 13/03/2021 16:30 Polideportivo Agr 2 -P1 || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 - Esclavas Blanco · 14/03/2021 11:00 Polideportivo Agra 2 P-1 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - Santo Domingo Betanzos · 13/03/2021 18:00 Polideportivo Agra 2 -P2 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 - Compañía de María Azul · 13/03/2021 18:00 Polideportivo Agra 2 -P1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 08 - Golfiños · 14/03/2021 17:00 Polideportivo Ventorrillo || Premini Fem. 2ºDiv: Esclavas Azul - Basquet Coruña Leyma U9 · 14/03/2021 09:30 Polideportivo Agra 2 -P1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Basquet Coruña Mini 09 - Maristas Coruña · 14/03/2021 11:00 Polideportivo Agra 2- P2

Equipos base | 14/01/2016 12:05

Xornadas de tecnificación para a base dirixidas por xogadores e corpo técnico do equipo LEB Ouro

Jornadas de tecnificación para la base dirigidas por jugadores y cuerpo técnico del equipo LEB Oro

Desde hoxe ata finais de abril, os xogadores e xogadoras de todas as categorías do Club Leyma Bäsquet Coruña poderán participar na enriquecedora experiencia que supón o adestrar con profesionais de noso equipo LEB Ouro.

O escolta e capitán do conxunto laranxa, Jesús Castro, a á pivote Gediminas Zyle, e o segundo adestrador Charlie Uzal, porán ao servizo dos máis novos o seu coñecemento e talento na práctica do baloncesto, ao longo das 13 sesións de tecnificación programadas polo Club para este catro primeiros meses do ano, que contarán tamén co apoio dos adestradores habituais para cada equipo.

No caso dos cadetes, infantís e juniors, están previstas nove sesións que terán lugar nas instalacións de Elviña, en horario de xoves de 19:00 a 20:00 horas e cunha distribución de grupos segundo figura no calendario adxunto ao final destas liñas.

No mesmo documento pódense consultar as datas e horarios para o catro xornadas destinadas aos alevíns, benjamines e escolas, que se celebrarán no pavillón de Maxisterio. Nestes casos cada sesión durará ao redor dunha hora e media ?de 18:20 a 20:00 ou de 18:00 a 19:30 horas-.

En definitiva, unha oportunidade única para os nosos mozos e mozas, que sen dúbida saberán aproveitar para aprender as habilidades que levaron a Jesús, Zyle e Charlie, á súa posición na liga LEB Ouro.

Documentos adjuntos

calendario.pdf






non á violencia de xénero
Xunta de Galicia


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.obra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankaltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda city