Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información

Equipos base | 05/09/2014 15:39

Horarios de adestramento da semana do 8 ao 14 de setembro

Horarios de entrenamiento de la semana del 8 al 14 de septiembre

EBA: (Javier Rdguez) Xoves Riazor 2 (22:30-24), Venres Palacio (21-22:30)
Senior: (Toni Amado) Martes Riazor 2 (22:30-24), Miercoles IES Sardiñeira (22:30-24)
Junior LG: (Fernando)   Luns Riazor 2 (20-21.30), Martes Riazor 2 (19,30-21), Miercoles  Riazor 2, Venres Riazor 2 (18-19,30)
Junior masc Rendemento: (Hector Piñeiro) Luns Centro Social Sacra Familia (20,30-22), Martes N. Mesoiro (21-22,30), Xoves Agra 2 (21:30-23), Venres Ventorrillo (21:30-23)
Junior masc Formación: (Luís Villada) Martes Maxisterio (20-21,30), Xoves Maxisterio (20-21,30), Venres IES Sardiñeira (21,30-23)
Junior feminino (1997-1998): (Iria Uxía) Luns IES Sardiñeira (21-22,30), Mércores IES Sardiñeira (21-22,30), Venres IES Sardiñeira (17-18,30)
Cadete masc LG: (Jorge López) Martes Ventorrillo (21-23), Miercoles Ventorrillo (21,30-23), Xoves Riazor 2 (19,30-21), Venres Ventorrillo (20-21:30)
Cadete masc Rendemento: (Nacho Rama) Luns Centro Social Sacra Familia (19-20:30), Martes Agra2 (18:30-20), Miercoles Riazor2 (18-19:30), Xoves Riazor2 (18-19:30)
Cadete masc Formación  1999: (David Varela) Luns Agra 2 (19,30-21), Martes Agra 2 (20-22) Xoves IES Sardiñeira(21-22,30)
Cadete masc Formación  2000: (Marcos Rodil)  Luns Ventorrillo (19-20) Martes IES Sardiñeira (19,30-21), Xoves Agra 2 (17-18:30)
Cadete feminino (1999-2000): (Noelia Vijande) luns IES Sardiñeira (19,30-21), Mércores IES Sardiñeira (19,30-21), Venres IES Sardiñeira (20-21,30)
Infantil LG: (Héctor Méndez) Venres Agra 2 (19,30-21)
Infantil masc Rendemento 2002: Martes Ventorrillo (19-21), Miercoles Ventorrillo (20-21:30), Xoves Agra2 (20-21:30), Venres Ventorrillo (19-20)
Infantil masc Formación  2001: (Martin Puñal)  Luns Agra 2 (18-19,30), Mércores IES Sardiñeira (18-19,30), Xoves IES Sardiñeira (19,30-21)
Infantil masc Formación  2002: (Javi Pombo) Martes Agra 2 (17-18,30), Xoves Agra 2 (18:30-20), Venres Agra 2 (18-19,30)
Infantil feminino (2001-2002): (Héctor Piñeiro) luns IES Sardiñeira (18-19,30), Martes IES Sardiñeira (18-19,30), venres IES Sardiñeira (18,30-20)
Alevín masc 2003: (Enma) Luns Maxisterio 1 (18-20), Mércores Maxisterio 1 (18-20) Venres Maxisterio 1 (19-20)
Alevín masc 2004: (Jorge Varela) Luns Maxisterio 2 (18-20), Mércores  Maxisterio 2 (18-20), venres  Maxisterio 1 (18-19)
Alevín feminino (2003-2004): (Tati Casal) Luns Maxisterio 3 (18-20), Mércores  Maxisterio 3 (18-20), venres  Maxisterio 3 (18-19)
Benjamín masc 2005: (Juanma) Martes  Maxisterio 3 (18-20), xoves Maxisterio 2 (18-20), Venres Maxisterio 2 (18-19)
Benjamín masc 2006-2007: (Olalla) Martes Maxisterio 1 (19-20), Xoves Maxisterio (19-20) Venres Maxisterio 3 (18-19)
Benjamín feminino (2005-2006-2007): (Andrea) Martes Maxisterio 2 (18-20), Xoves Maxisterio 3 (18-20), venres Maxisterio 3 (19-20)
ESCOLA BABY (2008-2009-2010): (Olalla) Martes Maxisterio 1 (18-19), Xoves Maxisterio 1 (18-19)
Sería ideal estar 10 min antes do inicio do adestramento con 2 camisetas: clara e escura + botella e auga.






non á violencia de xénero
Xunta de Galicia


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestoXacobeo 21·22xunta de galiciaayuntamiento de a coruñagbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.obra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankaltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda citysavills aguirre newmanprivate bank citiTradisco, Tratamientos de construcciónGrupo Liñagar