Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J 87-59 Seis do Nadal - COIA · 01/09/2019 12:00 Polideportiva Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Giraldo CBV 69-37 Básquet Coruña Leyma C · 31/08/2019 18:00 Instalación Castelao || Infantil Fem. 2ªDiv: Compañía de Maria 43-25 Básquet Coruña Leyma I · 01/09/2019 19:00 Compañía de María

El Leyma Coruña pierde ante el Union Neuchatel (76-58)

Primer equipo | 15/09/2019 16:33

O Leyma Coruña perde ante o Union Neuchatel (76-58)

Os coruñeses non puideron revalidar a Copa Landot


Primer equipo | 12/09/2019 14:15

O Leyma Coruña presenta a Sexan Smith, Abdou Thiam e espera que Mirza Bulic sexa un dos referentes

O acto tivo lugar na cervecería a Olímpica


Primer equipo | 07/09/2019 23:16

O Leyma Coruña cae ante Marín Peixe Galego na Copa Galicia (63-69)

Os coruñeses estiveron preto de remontar o choque


Primer equipo | 07/09/2019 11:08

A alcaldesa Inés Rei recibe ao presidente do club Roberto Cibeira

Boa sintonía na primeira toma de contacto en María Pita


Primer equipo | 29/08/2019 13:59

O Leyma Coruña organiza unha viaxe en autobús a Marín para a disputa da primeira eliminatoria da Copa Galicia

O partido disputarase o 7 de setembro ás 20 horascontra o Marín PeixeGalego


Acto “Apertura de la Temporada 2019-20” del Leyma Coruña, patrocinado por Mahou

Actividades | 28/08/2019 15:52

Acto ?Apertura da Tempada 2019-20? do Leyma Coruña, patrocinado por Mahou

O evento está destinado a presentar nun ambiente informal aos compoñentes do primeiro persoal en persoa aos accionistas do club


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
LEYMA CORUÑA
-
ICG FORÇA LLEIDA
29/09/2019
18:00
AFANION CB ALMANSA
-
CLUB OURENSE BALONCESTO
28/09/2019
19:00
TAU CASTELLÓ
-
LECHE RIO BREOGAN
28/09/2019
20:30
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
-
B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA
28/09/2019
18:30
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
27/09/2019
21:00
HLA ALICANTE
-
ZTE REAL CANOE N.C.
27/09/2019
20:45
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
MARIN ENCE PEIXE GALEGO
25/09/2019
20:45
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
LEVITEC HUESCA
27/09/2019
21:00
COVIRAN GRANADA
-
DELTECO GIPUZKOA BASKET
28/09/2019
20:30
DELTECO GIPUZKOA BASKET
-
LEYMA CORUÑA
06/10/2019
17:00
LEVITEC HUESCA
-
COVIRAN GRANADA
04/10/2019
21:00
MARIN ENCE PEIXE GALEGO
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
05/10/2019
20:00
ZTE REAL CANOE N.C.
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
04/10/2019
20:00
CLUB MELILLA BALONCESTO
-
HLA ALICANTE
04/10/2019
20:15
B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
06/10/2019
18:00
LECHE RIO BREOGAN
-
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
05/10/2019
19:15
CLUB OURENSE BALONCESTO
-
TAU CASTELLÓ
05/10/2019
19:00
ICG FORÇA LLEIDA
-
AFANION CB ALMANSA
04/10/2019
21:00
LEB ORO Leyma Coruña
-
Senior Fem. 2ªDiv Basquet Coruña Leyma S
-
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
87-59
Seis do Nadal - COIA
01/09/2019
12:00
Polideportiva Riazor 2
Junior Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U17
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
-
Cadete Fem. 2ªDiv Giraldo CBV
69-37
Básquet Coruña Leyma C
31/08/2019
18:00
Instalación Castelao
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U22
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
-
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Compañía de Maria
43-25
Básquet Coruña Leyma I
01/09/2019
19:00
Compañía de María
Infantil Fem. 3ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14/13
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño B
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
-
Infantil Masc. 3ªDiv BC Cristo Rey (Infantil)
-






non á violencia de xénero

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro