Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Palencia - Leyma Coruña · 06/12/2020 18:00 Palacio de los Deportes de Riazor || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - CB Arxil · 05/12/2020 16:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - BALIDEA Obradoiro · 06/12/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: CENOR Obradoiro - Básquet Coruña I · 06/12/2020 12:00 Pabellón Lorenzo de la Torre || Infantil Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma I - BAXI Ferrol · 05/12/2020 12:00 Polideportivo Ventorrillo

Galerías



Selecciona as opcións de búsqueda:

2020/2021

Primeiro Equipo Jornada 3: Leyma Básquet Coruña - Leche Río Breogán

Primeiro Equipo Jornada 5: Leyma Básquet Coruña - Melilla Sport Capital

Primeiro Equipo Jornada 2: Leyma Básquet Coruña - Clínica Sur-Aspasia RVB

Primeiro Equipo Copa Galicia: Leyma Básquet Coruña - Leche Río Breogán

2019/2020

Primeiro Equipo Jornada 21 Leyma Básquet Coruña - Levitec Huesca

Primeiro Equipo Jornada 19 Leyma Básquet Coruña - Delteco Gipuzkoa Basket

Actividades XIV Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 16 Leyma Básquet Coruña - Club Ourense Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 15 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 13 Leyma Básquet Coruña - Carramimbre Valladolid

Primeiro Equipo Jornada 11 Leyma Básquet Coruña - HLA Alicante

Primeiro Equipo Jornada 9 Leyma Básquet Coruña - Chocolates Trapa Palencia

Primeiro Equipo Jornada 7 Leyma Básquet Coruña - Liberbank Oviedo Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 5 Leyma Básquet Coruña - TAU Castelló

Primeiro Equipo Jornada 3 Leyma Básquet Coruña - CB Almansa

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Básquet Coruña - Força Lleida

Primeiro Equipo Teresa Herrera: Leyma Básquet Coruña - Club Ourense Baloncesto

2018/2019

Actividades Campus Milenium 2019

Primeiro Equipo Jornada 33 Leyma Coruña - Levitec Huesca

Primeiro Equipo Jornada 31 Leyma Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 29 Leyma Coruña - Barça Lassa

Primeiro Equipo Jornada 27 Leyma Coruña - Covirán Granada

Primeiro Equipo Jornada 25 Leyma Coruña - Río Ourense Termal

Primeiro Equipo Jornada 21 Leyma Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 19 Leyma Coruña - Real Betis Energía Plus

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Coruña - Sáenz Horeca Araberri

Actividades XIII Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 15 Leyma Coruña - Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 13 Leyma Coruña - Liberbank Oviedo Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 11 Leyma Coruña - ZTE Real Canoe N. C.

Primeiro Equipo Jornada 9 Leyma Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 7 Leyma Coruña - Chocolates Trapa Palencia

Primeiro Equipo Jornada 5 Leyma Coruña - Retabet Bilbao Basket

Actividades Carrera 5K Leyma 2018

Primeiro Equipo Jornada 3 Leyma Coruña - Iberojet Palma

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Coruña - Carramimbre CBC Valladolid

Primeiro Equipo Teresa Herrera 2018: Leyma Coruña - Río Ourense Termal

2017/2018

Actividades Campus Milenium 2018

Primeiro Equipo Play Off 1/4 Final - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - ICL Manresa

Primeiro Equipo Play Off 1/4 Final - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - ICL Manresa

Primeiro Equipo Jornada 33 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 31 Leyma Básquet Coruña - Iberostar Palma

Actividades Campus Leb Oro Savills-Aguirre Newman

Actividades Obradoiros de Iniciación Savills- Aguirre Newman

Primeiro Equipo Jornada 29 Leyma Básquet Coruña - ICL Manresa

Primeiro Equipo Jornada 27 Leyma Básquet Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 25 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 23 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 21 Leyma Básquet Coruña - Río Ourense Termal

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Sammic Hostelería

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - CB Clavijo

Actividades XII Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Campus de Navidad

Primeiro Equipo Jornada 15 Leyma Básquet Coruña - Levitec Huesca

Primeiro Equipo Jornada 13 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa B

Primeiro Equipo Jornada 11 Leyma Básquet Coruña - Chocolates Trapa Palencia

Primeiro Equipo Jornada 9 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 7 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 5 Leyma Básquet Coruña - Carramimbre CBC Valladolid

Primeiro Equipo Jornada 3 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo XXXI Trofeo Teresa Herrera

Primeiro Equipo Torneo Minho Galiza: Leyma Coruña - Vitoria Guimaraes

2016/2017

Actividades Campus Milenium 2017

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 34 Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Actividades Campus LEB Oro

Actividades Obradoiros de Iniciación

Primeiro Equipo Jornada 32 Leyma Básquet Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - Calzados Robusta

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Magia Huesca

Actividades Campus de Navidad 2016

Actividades XI Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 16 Leyma Básquet Coruña - Retabet.es GBC

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Marín Ence Peixegalego

Primeiro Equipo Copa Galicia Leyma Coruña - Xuven Cambados

2015/2016

Actividades Campus Milenium

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 5º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Equipos base Final a 4 Junior - Clasificación Campeonato de España

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 2º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 1º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Acte Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Fútbol Club Barcelona Lassa

Actividades Campus de Navidad

Actividades Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Apadrinamiento de equipos base de minibasket

Actividades Talleres de Iniciación Aguirre Newman

Actividades Campus LEB Oro Savills

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - CB Prat Joventut

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - Amics Castelló

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - Planasa Navarra

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Cocinas.com Logroño

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - Peñas Huesca

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Teresa Herrera Leyma Básquet Coruña - COB Ourense





non á violencia de xénero

Xunta de Galicia

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostaraltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda city