Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Coviran Granada - Leyma Coruña · 18/04/2021 18:00 Palacio de los Deportes Riazor 2 || Senior Fem. 1ªDiv: Herrrea y cores Clinica Dental Culleredo - Basquet Coruña Leyma S · 18/04/2021 19:00 Polideportivo O Burgo || Senior Masc. 2ªDiv: ADB Fontiñas - Básquet Coruña S · 17/04/2021 20:00 Fontiñas || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - CB Arteixo Duacode · 18/04/2021 19:30 Polideportivo Riazor 1 || Junior Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - Celta Zorka Recalvi · 17/04/2021 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: ORTODIX Xiria Artai - Básquet Coruña 03/04 · 17/04/2021 10:00 Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - KFC Culleredo · 18/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Bosco Salesianos 05 · 18/04/2021 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 - KFC Culleredo · 18/04/2021 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 06/05 - Maristas Coruña · 17/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Calasanz · 17/04/2021 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Academia Proxecto Depordimia · 17/04/2021 18:30 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Fem. 1ªDiv: Acad. A Mariña Burela Inf. fem - Básquet Coruña Leyma I · 17/04/2021 12:00 Vista Alegre || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14 - Compañía de María · 18/04/2021 17:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Dental Noa García Basket Xirira - Básquet Coruña U14 · 17/04/2021 12:00 Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - Montrove · 17/04/2021 09:30 Polideportivo Ventorrillo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Mini U12 - KFC Culleredo Azul · 17/04/2021 09:30 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Santo Domingo Betanzos - Básquet Coruña 07 · 17/04/2021 10:00 Polideportivo Municipal de Betanzos || Minibasquet Fem. 2ªDiv: KFC Culleredo Amarillo - Básquet Coruña Leyma U11 · 18/04/2021 11:15 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Maristas Coruña - Básquet Coruña 08 · 17/04/2021 16:00 Colegio Maristas || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Compañía de Maria Azul - Basquet Coruña Mini 09 · 17/04/2021 11:15 Polideportivo Agra II P-3

Greenalia colaborará con el Básquet Coruña en su programa de becas para jóvenes en riesgo de exclusión

Equipos base | 30/03/2021 13:51

Greenalia colaborará co Básquet Coruña no seu programa de bolsas para mozas en risco de exclusión

A Coruña, 30.03.2021. A compañía produtora de enerxías renovables asinou un convenio co club deportivo polo que sufragará os gastos ...


Equipos base | 21/10/2020 12:11

A Escola Básquet Coruña e Babybasket están de volta

Desde o Club Básquet Coruña SAD comprácenos anunciar, unha tempada máis, a posta en marcha de nosa ?escola de baloncesto?, a cal corr...


Equipos base | 16/09/2020 13:21

Puertas abertas minibasket

Os sábados 19 e 26 celebraranse estas xornadas.


Con las pilas cargadas

Equipos base | 03/09/2020 16:34

Coas pilas cargadas

A pesar das circunstancias que nos acompañan desde o pasado mes de marzo, debido ao Covid-19, as nosas categorías basee levan un mes a ...


Equipos base | 17/08/2020 11:32

Puertas abertas para as categorías basee

Desde o Club Básquet Coruña, dentro do marco de promoción do baloncesto basee, comprácenos anunciar a organización das


Nuestras categorías base han regresado a los entrenamientos esta semana

Equipos base | 09/08/2020 01:00

As nosas categorías basee regresaron aos adestramentos esta semana

Desde o pasado 5 agosto e aplicando estritas medidas sanitarias dentro da nova normalidade, a nosa canteira puido volver gozar do que má...


Equipos base | 23/07/2020 10:25

Abertas as renovacións das categorías basee

Coa intención de que a nosa canteira asegure unha tempada máis ao noso lado, abrimos o prazo de renovación prioritario para os/as neno...


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
LEB ORO Coviran Granada
-
Leyma Coruña
18/04/2021
18:00
Palacio de los Deportes Riazor 2
Senior Fem. 1ªDiv Herrrea y cores Clinica Dental Culleredo
-
Basquet Coruña Leyma S
18/04/2021
19:00
Polideportivo O Burgo
Senior Masc. 2ªDiv ADB Fontiñas
-
Básquet Coruña S
17/04/2021
20:00
Fontiñas
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
CB Arteixo Duacode
18/04/2021
19:30
Polideportivo Riazor 1
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
-
Junior Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
Celta Zorka Recalvi
17/04/2021
16:00
Polideportivo Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv ORTODIX Xiria Artai
-
Básquet Coruña 03/04
17/04/2021
10:00
Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
KFC Culleredo
18/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Bosco Salesianos 05
18/04/2021
12:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U15
-
KFC Culleredo
18/04/2021
12:00
Polideportivo Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 06/05
-
Maristas Coruña
17/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Calasanz
17/04/2021
12:00
Polideportivo Ventorrillo
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Academia Proxecto Depordimia
17/04/2021
18:30
Polideportivo Riazor 2
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Infantil Fem. 1ªDiv Acad. A Mariña Burela Inf. fem
-
Básquet Coruña Leyma I
17/04/2021
12:00
Vista Alegre
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14
-
Compañía de María
18/04/2021
17:00
Polideportivo Ventorrillo
Infantil Masc. 2ªDiv Dental Noa García Basket Xirira
-
Básquet Coruña U14
17/04/2021
12:00
Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
Montrove
17/04/2021
09:30
Polideportivo Ventorrillo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Mini U12
-
KFC Culleredo Azul
17/04/2021
09:30
Polideportivo Agra II P-1
Infantil Masc. 2ªDiv Santo Domingo Betanzos
-
Básquet Coruña 07
17/04/2021
10:00
Polideportivo Municipal de Betanzos
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv KFC Culleredo Amarillo
-
Básquet Coruña Leyma U11
18/04/2021
11:15
Polideportivo Agra II P-1
Infantil Masc. 2ªDiv Maristas Coruña
-
Básquet Coruña 08
17/04/2021
16:00
Colegio Maristas
Premini Fem. 2ºDiv Basquet Coruña Leyma U9
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Compañía de Maria Azul
-
Basquet Coruña Mini 09
17/04/2021
11:15
Polideportivo Agra II P-3



non á violencia de xénero
Xunta de Galicia


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.obra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankaltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda city