Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Coviran Granada - Leyma Coruña · 18/04/2021 18:00 Palacio de los Deportes Riazor 2 || Senior Fem. 1ªDiv: Herrrea y cores Clinica Dental Culleredo - Basquet Coruña Leyma S · 18/04/2021 19:00 Polideportivo O Burgo || Senior Masc. 2ªDiv: ADB Fontiñas - Básquet Coruña S · 17/04/2021 20:00 Fontiñas || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - CB Arteixo Duacode · 18/04/2021 19:30 Polideportivo Riazor 1 || Junior Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - Celta Zorka Recalvi · 17/04/2021 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: ORTODIX Xiria Artai - Básquet Coruña 03/04 · 18/04/2021 12:00 Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - KFC Culleredo · 18/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Bosco Salesianos 05 · 18/04/2021 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 - KFC Culleredo · 18/04/2021 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 06/05 - Maristas Coruña · 17/04/2021 09:30 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Calasanz · 17/04/2021 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Academia Proxecto Depordimia · 17/04/2021 19:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Fem. 1ªDiv: Acad. A Mariña Burela Inf. fem - Básquet Coruña Leyma I · 18/04/2021 10:00 Vista Alegre || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14 - Compañía de María · 18/04/2021 17:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Dental Noa García Basket Xirira - Básquet Coruña U14 · 17/04/2021 12:00 Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - Montrove · 17/04/2021 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Mini U12 - KFC Culleredo Azul · 17/04/2021 09:30 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Santo Domingo Betanzos - Básquet Coruña 07 · 18/04/2021 10:00 Polideportivo Municipal de Betanzos || Minibasquet Fem. 2ªDiv: KFC Culleredo Amarillo - Básquet Coruña Leyma U11 · 18/04/2021 11:15 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Maristas Coruña - Básquet Coruña 08 · 17/04/2021 16:00 Colegio Maristas || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Compañía de Maria Azul - Basquet Coruña Mini 09 · 17/04/2021 11:15 Polideportivo Agra II P-3

AFACO será la entidad homenajeada este domingo

Actividades | 13/04/2021 11:29

AFACO será a entidade homenaxeada este domingo

O Club Básquet Coruña S.A.D. homenaxeará, un ano máis, a AFACO, na causa social ?17 partidos, 17 causas? en colaboración coa Obra So...


Actividades | 30/03/2021 11:04

A loita contra o cancro de colon, causa solidaria deste domingo

O Club Básquet Coruña S.A.D. homenaxeará, un ano máis, á AECC (Asociación Española Contra o Cancro), na causa social ?17 partidos,...


Actividades | 24/03/2021 17:52

Presentamos o I Campus Beqa Burjanadze de tecnificación

Presentámosvos o I Campus Beqa Burjanadze de Tecnificación. Nel, poderás gozar de sesións específicas de técnica-táctica individua...


Actividades | 24/02/2021 12:56

Alcer será a entidade homenaxeada no ?17 partidos, 17 causas?

Este sábado ás 19:00 terá lugar o encontro correspondente á xornada 17 que enfronta a Leyma Coruña e Cáceres Basket en #OFornodeRia...


Actividades | 04/02/2021 11:46

Asperga Asociación será a entidade homenaxeada nos '17 partidos, 17 causas'

Asperga Asociación nace en 2006, ano no que comeza a tecer unha rede de familias e persoas con Síndrome de Asperger co obxectivo de loi...


APADAN será la entidad homenajeada en la Jornada 10

Actividades | 19/12/2020 15:36

APADAN será a entidade homenaxeada na Xornada 10

Este martes día 22, no noso enfrontamento contra Tizona Burgos ás 20:00 horas en #OFornodeRiazor, a entidade homenaxeada nos


Actividades | 02/12/2020 13:11

BALRIAL será a causa solidaria do partido deste domingo fronte a Destino Palencia

Un ano máis, o Básquet Coruña quere colaborar co gran labor social que realiza o Banco de Alimentos Rías Altas (BALRIAL), e que será...


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
LEB ORO Coviran Granada
-
Leyma Coruña
18/04/2021
18:00
Palacio de los Deportes Riazor 2
Senior Fem. 1ªDiv Herrrea y cores Clinica Dental Culleredo
-
Basquet Coruña Leyma S
18/04/2021
19:00
Polideportivo O Burgo
Senior Masc. 2ªDiv ADB Fontiñas
-
Básquet Coruña S
17/04/2021
20:00
Fontiñas
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
CB Arteixo Duacode
18/04/2021
19:30
Polideportivo Riazor 1
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
-
Junior Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
Celta Zorka Recalvi
17/04/2021
16:00
Polideportivo Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv ORTODIX Xiria Artai
-
Básquet Coruña 03/04
18/04/2021
12:00
Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
KFC Culleredo
18/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Bosco Salesianos 05
18/04/2021
12:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U15
-
KFC Culleredo
18/04/2021
12:00
Polideportivo Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña 06/05
-
Maristas Coruña
17/04/2021
09:30
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Calasanz
17/04/2021
12:00
Polideportivo Ventorrillo
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Academia Proxecto Depordimia
17/04/2021
19:00
Polideportivo Riazor 2
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Infantil Fem. 1ªDiv Acad. A Mariña Burela Inf. fem
-
Básquet Coruña Leyma I
18/04/2021
10:00
Vista Alegre
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14
-
Compañía de María
18/04/2021
17:00
Polideportivo Ventorrillo
Infantil Masc. 2ªDiv Dental Noa García Basket Xirira
-
Básquet Coruña U14
17/04/2021
12:00
Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
Montrove
17/04/2021
10:00
Polideportivo Ventorrillo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Mini U12
-
KFC Culleredo Azul
17/04/2021
09:30
Polideportivo Agra II P-1
Infantil Masc. 2ªDiv Santo Domingo Betanzos
-
Básquet Coruña 07
18/04/2021
10:00
Polideportivo Municipal de Betanzos
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv KFC Culleredo Amarillo
-
Básquet Coruña Leyma U11
18/04/2021
11:15
Polideportivo Agra II P-1
Infantil Masc. 2ªDiv Maristas Coruña
-
Básquet Coruña 08
17/04/2021
16:00
Colegio Maristas
Premini Fem. 2ºDiv Basquet Coruña Leyma U9
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Compañía de Maria Azul
-
Basquet Coruña Mini 09
17/04/2021
11:15
Polideportivo Agra II P-3



non á violencia de xénero
Xunta de Galicia


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.obra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankaltiaagra das mil medasmacronabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterreGrupo Alumandos deportemarineda city