Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: ICG Força Lleida - Leyma Coruña · 17/01/2020 21:00 Lleida || Senior Fem. 2ªDiv: Basquet Coruña Leyma S - CID Cook Muralla de Lugo · 18/01/2020 20:00 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Dimolk Xiria Artai - Básquet Coruña S · 19/01/2020 12:00 Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - GPO. Pelé Terrachá-Cid. Lugo · 18/01/2020 18:30 Polideportivo Ventorrillo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J - Liceo la Paz · 19/01/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Junior Fem. 1ªDiv: Instituto Rosalía - Básquet Coruña Leyma J · 19/01/2020 17:00 Instituto Rosalía de Castro || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U17 - Santa Maria del Mar Junior · 19/01/2020 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18 - ORTODIX Basket Xiria Artai · 19/01/2020 17:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - CB Ría de Ribadeo · 19/01/2020 19:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: BV ASESORES LOS ROSALES 04 - Básquet Coruña Leyma U15 · 18/01/2020 18:00 Polideportivo Los Rosales || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - Basquet Coruña U16/15 · 18/01/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: BV ASESORES LOS ROSALES - Básquet Coruña U16 · 18/01/2020 20:00 Polideportivo Los Rosales || Cadete Masc. 2ªDiv: Basquet Coruña U15 - Basquet Coruña U16/15 · 18/01/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: Montrove - Básquet Coruña I · 18/01/2020 17:00 Canide- Mera || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: ARINGAL Ingenieros, Basket Ferrol - Básquet Coruña U13 · 18/01/2020 12:00 Polideportivo Municipal Esteiro || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I - Maristas Coruña · 18/01/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14 - Montrove · 18/01/2020 12:00 Polideportivo Ventorillo || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - Esclavas · 19/01/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Masc. 2ªDiv: Santa Maria del Mar B - Básquet Coruña U14 · 19/01/2020 10:00 Colegio Santa Maria del Mar || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 - Montrove · 18/01/2020 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - PIO XII Rosalía · 19/01/2020 10:00 Polideportivo Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 - Santo Domingo Betanzos · 18/01/2020 11:00 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U13/14 - Maristas Cristo Rey · 18/01/2020 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 - Emilia Pardo Bazán CDR · 18/01/2020 09:30 Polideportivo Agra II P-1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Xiria Carballo 09 - BC Cristo Rey Alevín · 18/01/2020 12:30 Pazo dos Deportes de Arteixo P-3 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: BC Montespiño Alevín - CB Arteixo Duacode · 18/01/2020 11:00 Pazo dos Deportes de Arteixo P-1 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: BC Eusebio da Guarda Alevín - Santo Domingo Betanzos Sada · 18/01/2020 12:30 Polideportivo Agra II P-3 || Infantil Fem. 2ªDiv: BC Montespiño Infantil - Compañía de María · 18/01/2020 18:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 - Obradoiro · Aprazado || Infantil Masc. 2ªDiv: Maristas Champagnat - BC Cristo Rey Infantil · 18/01/2020 18:00 Colegio Maristas || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Inf U14/13 - Santa Maria del Mar · 19/01/2020 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Premini Fem. 2ºDiv: KFC Culleredo Amarillo - Basquet Coruña Leyma U10/9 · 19/01/2020 11:00 Polideportivo Agra II P-3

La cuesta de enero

Primer equipo | 17/01/2020 23:37

A costa de xaneiro

O primeiro partido da segunda volta supuxo un gran reto para o Leyma Coruña. Xogar fóra de casa, sen o apoio da #FamiliaNaranja en #OFo...


Sergio García: “Seguro que van a ser muy agresivos y lo pondrán difícil”

Primer equipo | 16/01/2020 18:18

Sergio García: ?Seguro que van ser moi agresivos e porano difícil?

No día de onte tivo lugar a rolda de prensa de Sergio García, técnico de Leyma Coruña, previa á visita a terras catalás do conxunto...


Primer equipo | 15/01/2020 15:10

Augustas Peciukevicius, o noso xogador Cinco Estrelas de Mahou da primeira volta

Na mañá de hoxe, mércores 15 de xaneiro, a nosa base Augustas Peciukevicius recibiu o premio Mahou ?Xogador Cinco Estrelas? da primeir...


Primer equipo | 10/01/2020 23:07

Como unha bala

Parecía que o Leyma Coruña saía como unha bala, e así, foi anotando triplas desde o primeiro momento. O Granada tentaba plantarlle ca...


Primer equipo | 08/01/2020 14:42

Sergio García: ?Imos con moita ilusión e con ganas de volver ser competitivos?

Esta mañá tivo lugar a rolda de prensa previa á xornada 17 de liga Leb ouro, a última da primeira volta, de Sergio García. O Leyma C...


Primer equipo | 03/01/2020 22:18

A primeira do 2020

Tarde de venres e tarde de derbi. O Club Ourense Baloncesto visitaba #OFornodeRiazor con ganas de plantarlle cara aos pupilos de Sergio G...


Sergio García: “Necesitaremos dominar el rebote para poder correr.”

Primer equipo | 02/01/2020 13:40

Sergio García: ?Necesitaremos dominar o rebote para poder correr.?

Esta mañá tivo lugar a rolda de prensa de Sergio García previa ao derbi de mañá venres ás 20:00 en #OFornodeRiazor, que enfronta a ...


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID18153
2DELTECO GIPUZKOA BASKET17134
3LECHE RIO BREOGAN18126
4LEYMA CORUÑA18126
5CLUB MELILLA BALONCESTO18126
6B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA17125
7CHOCOLATES TRAPA PALENCIA18117
8HLA ALICANTE18108
9CLUB OURENSE BALONCESTO1899
10CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD1899
11AFANION CB ALMANSA18810
12TAU CASTELLÓ18711
13LEVITEC HUESCA18711
14ICG FORÇA LLEIDA18612
15COVIRAN GRANADA17611
16LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO17512
17ZTE REAL CANOE N.C.18414
18MARIN ENCE PEIXE GALEGO18216
ICG FORÇA LLEIDA
81-56
LEYMA CORUÑA
17/01/2020
21:00
CLUB OURENSE BALONCESTO
80-86
AFANION CB ALMANSA
18/01/2020
18:00
LECHE RIO BREOGAN
87-69
TAU CASTELLÓ
18/01/2020
20:00
B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA
-
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
19/01/2020
18:00
CLUB MELILLA BALONCESTO
74-66
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
17/01/2020
20:15
ZTE REAL CANOE N.C.
74-84
HLA ALICANTE
17/01/2020
20:00
MARIN ENCE PEIXE GALEGO
69-75
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
18/01/2020
20:00
LEVITEC HUESCA
83-94
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
17/01/2020
21:00
DELTECO GIPUZKOA BASKET
-
COVIRAN GRANADA
19/01/2020
12:00
LEYMA CORUÑA
-
DELTECO GIPUZKOA BASKET
26/01/2020
19:00
COVIRAN GRANADA
-
LEVITEC HUESCA
25/01/2020
18:30
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
MARIN ENCE PEIXE GALEGO
24/01/2020
21:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
ZTE REAL CANOE N.C.
24/01/2020
20:45
HLA ALICANTE
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
24/01/2020
20:15
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
B THE TRAVEL BRAND MALLORCA-PALMA
24/01/2020
21:00
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
-
LECHE RIO BREOGAN
25/01/2020
18:30
TAU CASTELLÓ
-
CLUB OURENSE BALONCESTO
24/01/2020
21:00
AFANION CB ALMANSA
-
ICG FORÇA LLEIDA
25/01/2020
19:00
LEB ORO ICG Força Lleida
-
Leyma Coruña
17/01/2020
21:00
Lleida
Senior Fem. 2ªDiv Basquet Coruña Leyma S
-
CID Cook Muralla de Lugo
18/01/2020
20:00
Polideportivo Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Dimolk Xiria Artai
-
Básquet Coruña S
19/01/2020
12:00
Pabellón Vila de Noia - Zona Escolar
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
GPO. Pelé Terrachá-Cid. Lugo
18/01/2020
18:30
Polideportivo Ventorrillo
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
-
Liceo la Paz
19/01/2020
12:00
Polideportivo Riazor 2
Junior Fem. 1ªDiv Instituto Rosalía
-
Básquet Coruña Leyma J
19/01/2020
17:00
Instituto Rosalía de Castro
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U17
-
Santa Maria del Mar Junior
19/01/2020
10:00
Polideportivo Ventorrillo
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18
-
ORTODIX Basket Xiria Artai
19/01/2020
17:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
CB Ría de Ribadeo
19/01/2020
19:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv BV ASESORES LOS ROSALES 04
-
Básquet Coruña Leyma U15
18/01/2020
18:00
Polideportivo Los Rosales
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
-
Basquet Coruña U16/15
18/01/2020
10:00
Polideportivo Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv BV ASESORES LOS ROSALES
-
Básquet Coruña U16
18/01/2020
20:00
Polideportivo Los Rosales
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U15
-
Basquet Coruña U16/15
18/01/2020
10:00
Polideportivo Riazor 2
Infantil Masc. 1ªDiv Montrove
-
Básquet Coruña I
18/01/2020
17:00
Canide- Mera
Pre-Inf Masc. 1ºDiv ARINGAL Ingenieros, Basket Ferrol
-
Básquet Coruña U13
18/01/2020
12:00
Polideportivo Municipal Esteiro
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
-
Maristas Coruña
18/01/2020
12:00
Polideportivo Riazor 2
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14
-
Montrove
18/01/2020
12:00
Polideportivo Ventorillo
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
Esclavas
19/01/2020
10:00
Polideportivo Riazor 2
Infantil Masc. 2ªDiv Santa Maria del Mar B
-
Básquet Coruña U14
19/01/2020
10:00
Colegio Santa Maria del Mar
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Montrove
18/01/2020
10:00
Polideportivo Ventorrillo
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
PIO XII Rosalía
19/01/2020
10:00
Polideportivo Riazor 1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Santo Domingo Betanzos
18/01/2020
11:00
Polideportivo Agra II P-1
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U13/14
-
Maristas Cristo Rey
18/01/2020
16:00
Polideportivo Riazor 2
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Emilia Pardo Bazán CDR
18/01/2020
09:30
Polideportivo Agra II P-1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Xiria Carballo 09
-
BC Cristo Rey Alevín
18/01/2020
12:30
Pazo dos Deportes de Arteixo P-3
Minibasquet Fem. 2ªDiv BC Montespiño Alevín
-
CB Arteixo Duacode
18/01/2020
11:00
Pazo dos Deportes de Arteixo P-1
Minibasquet Mixto 2ºDiv BC Eusebio da Guarda Alevín
-
Santo Domingo Betanzos Sada
18/01/2020
12:30
Polideportivo Agra II P-3
Infantil Fem. 2ªDiv BC Montespiño Infantil
-
Compañía de María
18/01/2020
18:00
Polideportivo Riazor 2
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
Obradoiro
APZ.
Infantil Masc. 2ªDiv Maristas Champagnat
-
BC Cristo Rey Infantil
18/01/2020
18:00
Colegio Maristas
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Inf U14/13
-
Santa Maria del Mar
19/01/2020
12:00
Polideportivo Ventorrillo
Premini Fem. 2ºDiv KFC Culleredo Amarillo
-
Basquet Coruña Leyma U10/9
19/01/2020
11:00
Polideportivo Agra II P-3







non á violencia de xénero

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostaraltiawibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltatermariaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterred calvodos deportegalimascota tanatoriosmarineda city