Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Coviran Granada · 19/03/2019 19:00 Palacio de los Deportes || Senior Fem. 1ªDiv: CLB 72-56 Basquet Coruña Leyma S · 16/03/2019 16:00 Castelao (Vilagarcia) || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña S - ADFRO · 16/03/2019 20:00 Riazor 2 || Junior Masc. 1ªDiv: Seis do Nadal 70-60 Básquet Coruña J · 16/03/2019 16:00 Sárdoma- Vigo || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 59-49 C.B. Ria de Ribadeo · 17/03/2019 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: C.B.Ria de Ribadeo 50-71 Básquet Coruña U17 · 16/03/2019 18:00 Pabellon pequeño de Ribadeo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 37-77 CB Arteixo Duacode · 16/03/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Balpersa Volvo Carmelitas 20-66 Básquet Coruña Leyma C · 16/03/2019 18:00 Ourense || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Club Ourense Baloncesto · 16/03/2019 18:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 61-41 Sto Domingo Betanzos · 17/03/2019 10:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Restaurante Casa Sabin Costa da Morte 16-71 Básquet Coruña U15 · 16/03/2019 10:00 Cee || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 35-93 Sto Domingo Betanzos · 16/03/2019 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: BV Asesores Los Rosales 34-60 Basquet Coruña U16/15 · 16/03/2019 16:00 Los Rosales || Infantil Masc. 1ªDiv: Optica Campelo Marin Peixegalego 57-67 Básquet Coruña I · 17/03/2019 12:00 A Raña- Marin || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 67-61 Sigaltec · 17/03/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I 54-45 Baxi Ferrrol · 17/03/2019 19:00 Riazor 2 || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - PBB B · 17/03/2019 17:00 Riazor 2 || Infantil Masc. 2ªDiv: Maristas Cristo Rey - Básquet Coruña U14 · 16/03/2019 18:00 Maristas Col || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 - Clunny 007 · 16/03/2019 10:00 Ventorrillo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 90-68 Estudiantes Lugo Leyma Natura · 16/03/2019 16:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Calasanz 28-78 Básquet Coruña U12/11 · 17/03/2019 16:15 Sagrada Familia P3 || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14/13 - Compañia de Maria B · 16/03/2019 12:20 Elviña II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 35-45 Artai A · 16/03/2019 09:30 Laracha P1 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: C.B Laracha Ambigu - Básquet Coruña Cristo Rey Mini · 16/03/2019 11:00 Laracha P2 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Calasancias 52-2 Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini · 17/03/2019 19:15 Sagrada Familia P3 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: C.B. Arteixo Duacode - Básquet Coruña Montespiño B · 16/03/2019 09:30 Arteixo P1 || Premini Fem. 2ºDiv: Compañia de Maria A - Básquet Coruña Leyma U10 · 16/03/2019 17:45 Vales de Villamarin P2 || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 35-85 KFC Culle · 17/03/2019 17:45 Sagrada Familia P1 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - Jesuitinas Benjamin · 17/03/2019 16:15 Sagrada Familia P2

Un mal inicio del último cuarto condena al Leyma Coruña ante el Covirán Granada (73-80)

Primer equipo | 20/03/2019 00:32

Un mal inicio do último cuarto condena ao Leyma Coruña ante o Covirán Granada (73-80)

Os coruñeses tiveron tamén problemas no rebote


Primer equipo | 18/03/2019 08:48

Aranzana pide ao Leyma Coruña dominar os taboleiros ante o Covirán Granada

Os laranxas contan coa baixa de Quinton e Jeff Xabier, os andaluces coa de Olmos, ex do Leyma


Primer equipo | 16/03/2019 00:26

O Leyma toma aire cunha importante vitoria en Melilla (67-70)

O equipo soubo recomporse e darlle a volta ao partido


Primer equipo | 14/03/2019 09:58

O Leyma Coruña afronta ilusionado un duelo de máxima dificultade ante o Club Melilla Baloncesto

Os coruñeses contan coas baixas de Quinton e Jeff Xabier


Primer equipo | 10/03/2019 17:11

O Leyma Coruña paga a súa falta de efectividade ante o Río Ourense Termal (63-78)

Debutou Adhjei Baru, última fichaxe laranxa


Primer equipo | 08/03/2019 19:07

Aranzana pide que o Leyma Coruña domine o rebote e o ritmo do partido ante o Río Ourense Termal

Os coruñeses contarán coa baixa de Quinto Stephens


Primer equipo | 01/03/2019 23:54

Dura derrota do Leyma Coruña na prórroga ante os Chocolates Trapa Palencia (93-84)

Os coruñeses non puideron contar con Quinton Stephens


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1REAL BETIS ENERGIA PLUS26224
2RETABET BILBAO BASKET27189
3LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO27189
4CLUB MELILLA BALONCESTO27189
5COVIRAN GRANADA271710
6RIO OURENSE TERMAL26179
7CHOCOLATES TRAPA PALENCIA261610
8LEVITEC HUESCA271512
9CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID271413
10IBEROJET PALMA261412
11ICG FORÇA LLEIDA271314
12TAU CASTELLÓ271116
13LEYMA CORUÑA271017
14ZTE REAL CANOE N.C.27918
15BARÇA LASSA27819
16SÁENZ HORECA ARABERRI27720
17CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD26719
18C.B. PRAT26620
SÁENZ HORECA ARABERRI
52-76
RETABET BILBAO BASKET
19/03/2019
19:00
C.B. PRAT
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
20/03/2019
21:00
IBEROJET PALMA
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
20/03/2019
20:30
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
RIO OURENSE TERMAL
20/03/2019
20:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
70-76
CLUB MELILLA BALONCESTO
19/03/2019
20:45
LEYMA CORUÑA
73-80
COVIRAN GRANADA
19/03/2019
19:00
LEVITEC HUESCA
94-66
ZTE REAL CANOE N.C.
19/03/2019
20:30
ICG FORÇA LLEIDA
67-66
BARÇA LASSA
19/03/2019
20:45
TAU CASTELLÓ
84-89
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
19/03/2019
18:30
TAU CASTELLÓ
-
SÁENZ HORECA ARABERRI
22/03/2019
20:45
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
-
ICG FORÇA LLEIDA
23/03/2019
19:00
BARÇA LASSA
-
LEVITEC HUESCA
23/03/2019
21:00
ZTE REAL CANOE N.C.
-
LEYMA CORUÑA
23/03/2019
19:30
COVIRAN GRANADA
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
23/03/2019
18:30
CLUB MELILLA BALONCESTO
-
REAL BETIS ENERGIA PLUS
24/03/2019
12:00
RIO OURENSE TERMAL
-
IBEROJET PALMA
24/03/2019
19:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
C.B. PRAT
24/03/2019
12:30
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
RETABET BILBAO BASKET
24/03/2019
12:30
LEB ORO Leyma Coruña
-
Coviran Granada
19/03/2019
19:00
Palacio de los Deportes
Senior Fem. 1ªDiv CLB
72-56
Basquet Coruña Leyma S
16/03/2019
16:00
Castelao (Vilagarcia)
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
ADFRO
16/03/2019
20:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 1ªDiv Seis do Nadal
70-60
Básquet Coruña J
16/03/2019
16:00
Sárdoma- Vigo
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
59-49
C.B. Ria de Ribadeo
17/03/2019
12:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv C.B.Ria de Ribadeo
50-71
Básquet Coruña U17
16/03/2019
18:00
Pabellon pequeño de Ribadeo
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
37-77
CB Arteixo Duacode
16/03/2019
12:00
Riazor 2
Cadete Fem. 1ªDiv Balpersa Volvo Carmelitas
20-66
Básquet Coruña Leyma C
16/03/2019
18:00
Ourense
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Club Ourense Baloncesto
16/03/2019
18:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U22
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
61-41
Sto Domingo Betanzos
17/03/2019
10:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Restaurante Casa Sabin Costa da Morte
16-71
Básquet Coruña U15
16/03/2019
10:00
Cee
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
35-93
Sto Domingo Betanzos
16/03/2019
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv BV Asesores Los Rosales
34-60
Basquet Coruña U16/15
16/03/2019
16:00
Los Rosales
Infantil Masc. 1ªDiv Optica Campelo Marin Peixegalego
57-67
Básquet Coruña I
17/03/2019
12:00
A Raña- Marin
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
67-61
Sigaltec
17/03/2019
12:00
Ventorrillo
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
54-45
Baxi Ferrrol
17/03/2019
19:00
Riazor 2
Infantil Fem. 3ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
PBB B
17/03/2019
17:00
Riazor 2
Infantil Masc. 2ªDiv Maristas Cristo Rey
-
Básquet Coruña U14
16/03/2019
18:00
Maristas Col
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Clunny 007
16/03/2019
10:00
Ventorrillo
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
90-68
Estudiantes Lugo Leyma Natura
16/03/2019
16:00
Riazor 1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Calasanz
28-78
Básquet Coruña U12/11
17/03/2019
16:15
Sagrada Familia P3
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14/13
-
Compañia de Maria B
16/03/2019
12:20
Elviña II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
35-45
Artai A
16/03/2019
09:30
Laracha P1
Minibasquet Mixto 2ºDiv C.B Laracha Ambigu
-
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
16/03/2019
11:00
Laracha P2
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Calasancias
52-2
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
17/03/2019
19:15
Sagrada Familia P3
Minibasquet Fem. 2ªDiv C.B. Arteixo Duacode
-
Básquet Coruña Montespiño B
16/03/2019
09:30
Arteixo P1
Premini Fem. 2ºDiv Compañia de Maria A
-
Básquet Coruña Leyma U10
16/03/2019
17:45
Vales de Villamarin P2
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
35-85
KFC Culle
17/03/2019
17:45
Sagrada Familia P1
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Jesuitinas Benjamin
17/03/2019
16:15
Sagrada Familia P2
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
-
Infantil Masc. 3ªDiv BC Cristo Rey (Infantil)
-




Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro