Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Levitec Huesca 82-63 Leyma Coruña · 22/04/2018 12:00 Huesca || EBA: Gijón 84-56 Leyma Basquet Coruña · 14/04/2018 19:30 Gijon || Senior Fem. 2ªDiv: Prone Lugo 36-50 Basquet Coruña Leyma · 15/04/2018 10:00 Lugo || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 48-67 Ensino · 15/04/2018 19:00 Riazor 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18 57-45 CB Viveiro · 15/04/2018 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Montrove 61-43 Básquet Coruña U18/17 · 14/04/2018 12:00 Canide || Cadete Fem. 1ªDiv: CIA Maria Vigo 45-42 Básquet Coruña Leyma C · 14/04/2018 16:00 Vigo || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C 60-73 Rio Ourense Termal · 15/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Cristo Rey Cadete 52-51 BC U16-15 · 15/04/2018 10:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 86-30 Sta Maria del Mar · 15/04/2018 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 59-41 Sta Maria del Mar · 14/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 89-53 Básquet Coruña U16 · 14/04/2018 12:00 Betanzos || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 70-68 Maristas · 15/04/2018 17:00 Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Sigaltec 53-79 Básquet Coruña U13 · 14/04/2018 16:00 Fontecarmoa || Infantil Fem. 2ªDiv: Montrove 55-70 Básquet Coruña Leyma I · 14/04/2018 10:00 Canide || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Bodegon Pescador 26-32 Básquet Coruña Leyma U12 · 14/04/2018 18:00 Portosin || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 60-58 BBCA Praia de Ponzos · 15/04/2018 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 50-47 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 41-67 El temple Montrove · 15/04/2018 19:15 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Arteixo 36-73 Básquet Coruña U11 · 14/04/2018 11:00 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Calasancias 63-19 Básquet Coruña Montespiño Mini · 15/04/2018 16:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Sta Maria del Mar 12-67 Básquet Coruña Montespiño Premini · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 22-44 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Esclavas Mixt 33-49 Básquet Coruña U10 · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Masc. 2ºDiv: Sta Maria Mixt 17-70 Basquet Coruña U9 · 15/04/2018 17:45 Sagrada Familia

Clasificación


Ascenso directo Playoff Descenso directo

P Equipo PJ PG PP PF PC PTs Racha
1
CAFES CANDELAS BREOGAN
33 27 6 2867 2490 60 5
2
CB PRAT
33 25 8 2433 2220 58 2
3
ICL MANRESA
33 24 9 2615 2414 57 -1
4
UNION FINANCIERA BTO. OVIEDO
33 22 11 2532 2424 55 3
5
CLUB MELILLA BALONCESTO
33 21 12 2458 2324 54 3
6
TAU CASTELLO
33 18 15 2541 2550 51 -1
7
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
33 18 15 2476 2417 51 1
8
LEYMA CORUÑA
33 16 17 2525 2517 49 -3
9
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
33 15 18 2566 2533 48 -3
10
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMAN
33 14 19 2495 2637 47 1
11
SÁENZ HORECA ARABERRI
33 14 19 2709 2777 47 -1
12
RIO OURENSE TERMAL
33 13 20 2472 2515 46 -2
13
FC BARCELONA LASSA
33 12 21 2497 2646 45 2
14
SAMMIC HOSTELERIA
33 12 21 2330 2540 45 1
15
IBEROSTAR PALMA
33 12 21 2421 2535 45 1
16
LEVITEC HUESCA
33 12 21 2330 2477 45 -1
17
ACTEL FORÇA LLEIDA
33 11 22 2456 2556 44 -5
18
CB. CLAVIJO
33 11 22 2438 2589 44 -3


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial