Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Senior Masc. 3ªDiv: Club Balonceto Cambre - Básquet Coruña S · 23/02/2020 19:00 Polideportivo Sofía Toro || Senior Masc. 3ªDiv: BV Asesores Los Rosales - Idefic Imatia Básquet Coruña · 22/02/2020 18:00 Los Rosales || Junior Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - Colexio Mariano · 22/02/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Liceo La Paz - Básquet Coruña U17 · 22/02/2020 10:00 Colegio Liceo La Paz || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18 - KFC Costa Artabra · 22/02/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - Sat On Service Montrove · 21/02/2020 17:45 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Vistaoptica Basket Ferrol · 23/02/2020 19:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - KFC Culleredo Azul · 22/02/2020 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Club Baloncesto Cambre - Básquet Coruña U16 · 23/02/2020 17:00 Polideportivo Sofía Toro || Cadete Masc. 2ªDiv: Basquet Coruña U16/15 - Dominicos Cadete Masculino · 23/02/2020 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Estudiantes Lugo Leyma Natura - Básquet Coruña Leyma U13 · 25/02/2020 12:00 Pazo Anexo 2 || Premini Fem. 2ºDiv: Santa Maria del Mar Benjamín Fem Azul - Básquet Coruña Leyma U10 · 22/02/2020 11:00 Polideportivo Agra II P-3 || Premini Masc. 2ºDiv: Santo Domingo Betanzos 11 - Básquet Coruña U10 · 23/02/2020 12:30 Polideportivo Agra II P-1 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - CD Rosalse EPB 10 · 21/02/2020 18:00 Polideportivo Agra II || Premini Fem. 2ºDiv: Basquet Coruña Leyma U10/9 - Culleredo · Aprazado

Equipos base | 18/06/2019 13:56

Xornada de portas abertas do Básquet Coruña

Jornada de puertas abiertas del Básquet Coruña

O Básquet Coruña organiza mañá, o juves e o venres unha xornada de portas abertas para nenos e nenas desde preminibásket (nacidos en 2010-11) ata junior (nacidos en 2002 e 2003).

Realizaranse adestramentos adecuados para os diferentes grupos de idade, adaptados aos mesmos. Unha primeiro aproximación ao baloncesto dalgúns e a oportunidade de coñecer ao club e os seus adestradores desde dentro.

Os horarios e instalacións serán as seguintes:

Mércores 19:

Riazor 2

18h- 19:30h Equipo Infantil masculino (nados 2006-2007)

21h- 22:30h Equipo Junior masculino (nados 2002-2003)

Ventorrillo

20h- 21:30h Equipo Cadete masculino (nados 2004-2005)

A Normal

18h-19h Equipos Preminibasket (nados 2010-2011)

19h-20h Equipos Minibasket (nados 2008-2009)

Xoves día 20

Riazor 2

18h- 19:30h Equipo Cadete feminino (nados 2004-2005)

19:30h- 21h Equipo Junior feminino (nados 2002-2003)

A Normal

19h- 20:30h Equipo Infantil feminino (nados 2006-2007)

Venres 21 de xuño

Riazor 2

16:30h- 18h Equipo Infantil masculino (nados 2006-2007)

18h- 19:30h Equipo Cadete masculino (nados 2004-2005)

Ventorrillo

19h- 20:30h Equipo Junior feminino (nados 2002-2003)

20:30h- 22h Equipo Junior masculino (nados 2002-2003)

A Normal

18h- 19h Equipo Preminibasket (nados 2010-2011)

19h- 20h Equipo Minibasket (nados 2008-2009)

Elviña 1

16:30-18h Equipo Infantil feminino (nados 2006-2007)

18- 19:30h Equipo Cadete feminino (nados 2004-2005)

 

 

Para anotarse será necesario porse en contacto co club (club@basquetcoruna.com) ou a través do teléfono 98126 40 22 en horario de luns a venres de 10 a 13.30 e de 16.30 a 20.00) e deixar os datos do xogador/a (nome e data de nacemento).









non á violencia de xénero

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostaraltiaagra das mil medaswibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltatermariaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterred calvodos deportegalimascota tanatoriosmarineda citymarineda city