Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: TAU CASTELLÓ 83-68 Leyma Coruña · 14/02/2020 20:45 Pabellón Municiapl Ciutat Castello || Senior Fem. 2ªDiv: Basquet Coruña Leyma S 77-67 C.B Laracha Novafacila · 16/02/2020 17:00 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Oleiros 56-79 Básquet Coruña S · 15/02/2020 19:00 Canide - Mera || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña 58-72 KFC Culleredo · 14/02/2020 21:30 Polideportivo La Normal || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J 99-26 Santa Maria del Mar Junio · 16/02/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Junior Fem. 1ªDiv: Durán Maquinaria Ensino 97-48 Básquet Coruña Leyma J · 15/02/2020 20:00 Pazo Anexo 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U17 58-72 CB Arteixo Duacode · 15/02/2020 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Junior Masc. 2ªDiv: Costa Ártabra - Básquet Coruña U18 · Aprazado || Cadete Fem. 2ªDiv: Compañía de María 16-94 Básquet Coruña Leyma C · 16/02/2020 12:00 Colegio Compañía de María || Cadete Masc. 1ªDiv: Distribuciones Carreiras San Ciprian 50-64 Básquet Coruña C · 15/02/2020 20:00 Polideportivo Municipal da Veiga || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 33-68 Maristas Champagnat · 16/02/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Esclavas 37-80 Básquet Coruña U15 · 15/02/2020 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 90-45 Compañía de María · 16/02/2020 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Culleredo 78-40 Basquet Coruña U16/15 · 16/02/2020 17:00 Pabellón O Burgo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 59-50 Maristas Lugo Infantil · 15/02/2020 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 65-48 KFC Culelredo · 15/02/2020 18:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I 66-34 KFC Culleredo · 15/02/2020 16:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14 43-41 Esclavas · 16/02/2020 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: KFC Costa Ártabra 39-48 Básquet Coruña Leyma U13 · 15/02/2020 16:00 Polideportivo Gómez Noya || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U14 63-22 Compañía de María Blanco · 15/02/2020 20:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 26-75 Montrove · 16/02/2020 10:00 Polideportivo Riazor 1 || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Ría de Ribadeo 88-83 Básquet Coruña U12 · 16/02/2020 10:00 Pabellón Grande Ribadeo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 49-87 Xiria Duacode 08 · 16/02/2020 11:00 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U13/14 29-69 Montrove · 15/02/2020 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 73-44 Compañía de María Azul · 16/02/2020 18:00 Colegio Compañía de María || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Santo Domingo Betanzos Sada 73-33 BC Cristo Rey Alevín · 15/02/2020 09:30 Polideportivo Agra II P-1 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Compañía de María Blanco 74-31 BC Montespiño Alevín · 15/02/2020 09:30 Pazo dos Deportes de Arteixo P-3 || Infantil Fem. 2ªDiv: BC Montespiño Infantil 8-58 Dominicos U12 · 16/02/2020 17:00 Polideportivo Riazor 1 || Premini Fem. 2ºDiv: Compañía de María 33-42 Básquet Coruña Leyma U10 · 15/02/2020 09:30 Polideportivo Agra II P-3 || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 79-28 Xiria Duacode 10 · 15/02/2020 12:30 Pazo dos Deportes de Arteixo P-2 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 49-55 Dominicos U9 · 15/02/2020 11:00 Polideportivo Agra II P-3 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Esclavas 24-75 Básquet Coruña Leyma U11 · 16/02/2020 12:30 Polideportivo Agra II P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: BC Cristo Rey Infantil 34-41 BV Asesores Los Rosales · 15/02/2020 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Inf U14/13 - Compañía de María · Aprazado || Premini Fem. 2ºDiv: Jesuitinas A 31-77 Basquet Coruña Leyma U10/9 · 16/02/2020 19:00 Polideportivo Sagrada Familia P-2

Equipos base | 29/08/2014 20:15

As categorías de base ponse en marcha

Las categorías de base se ponen en marcha

O luns día 1 de setembro empezaremos de maneira masiva os adestramentos dos equipos de categorías basee do club.

Na folla de inscrición que se entregou a final da tempada pasada ao voso hij@ indicábase unha orientación do equipo onde estaría nesta tempada, que será polo menos, no equipo que empezo a adestrar. Para os que non a teñades, o equipo inicial será a referencia: ano de nacemento.

Os horarios son provisionais, á espera de que desde as institucións confírmennos as instalacións e podamos dispor de todas as instalacións para a tempada 14/15. Tratamos de pór os horarios e días para que sufran os menores cambios posibles no momento que teñamos a confirmación oficial, por iso pedímosvos que esperedes uns días ata que teñamos os horarios definitivos.

Para as NOVAS INCORPORACIÓNS: rogámosvos que vaiades á convocatoria que se indica con referencia o ano de nacemento do xogador/a. 

HORARIOS PROVISIONAIS:

Junior LG: (Fernando)   Luns Riazor 2 (20-21.30), Martes Riazor 2 (19,30-21), Miercoles  Riazor 2, Venres Riazor 2 (18-19,30)

Junior masc Rendemento: (Hector Piñeiro) Luns Centro Social Sacra Familia (20,30-22), Martes N. Mesoiro (21-22,30), Xoves N.Mesoiro (19-21), Venres Ventorrillo (21-23)

Junior masc Formación: (Luís Villada) Martes Maxisterio (20-21,30), Xoves Maxisterio (20-21,30), Venres IES Sardiñeira (21,30-23)

Junior feminino (1997-1998): (Iria Uxía) Luns IES Sardiñeira (21-22,30), Mércores IES Sardiñeira (21-22,30), Venres IES Sardiñeira (17-18,30)

Cadete masc LG: (Jorge López) Martes Ventorrillo (21-23), Miercoles Ventorrillo (20,30-22), Xoves Riazor 2 (19,30-21), Venres Ventorrillo (19-21)

Cadete masc Formación  1999: (David Varela) Luns Agra 2 (19,30-21), Martes Agra 2 (20-22) Xoves IES Sardiñeira(21-22,30)

Cadete masc Formación  2000: (Marcos Rodil)  Martes IES Sardiñeira (19,30-21), Mércores Agra 2 (18-20), Xoves Agra 2 (19,30-21)

Cadete feminino (1999-2000): (Carlos Vila) luns IES Sardiñeira (19,30-21), Mércores IES Sardiñeira (19,30-21), Venres IES Sardiñeira (20-21,30)

Infantil LG: (Héctor Méndez) Luns Ventorrillo (19-20), Martes Ventorrillo (19-21), Mércores Ventorrillo (19-20,30), Venres Agra 2 (19,30-21)

Infantil masc Formación  2001: (Martin Puñal)  Luns Agra 2 (18-19,30), Mércores IES Sardiñeira (18-19,30), Xoves IES Sardiñeira (19,30-21)

Infantil masc Formación  2002: (Javi Pombo) Martes Agra 2 (17-18,30), Xoves Agra 2 (18-19,30), Venres Agra 2 (18-19,30)

Infantil feminino (2001-2002): (Héctor Piñeiro) luns IES Sardiñeira (18-19,30), Martes IES Sardiñeira (18-19,30), xoves IES Sardiñeira (18,30-20)

Alevín masc 2003: (Enma) Luns Maxisterio 1 (18-20), Mércores Maxisterio 1 (18-20) Venres Maxisterio 1 (19-20)

Alevín masc 2004: (Jorge Varela) Luns Maxisterio 2 (18-20), Mércores  Maxisterio 2 (18-20), venres  Maxisterio 1 (18-19)

Alevín feminino (2003-2004): (Tati Casal) Luns Maxisterio 3 (18-20), Mércores  Maxisterio 3 (18-20), venres  Maxisterio 3 (18-19)

Benjamín masc 2005: (Juanma) Martes  Maxisterio 3 (18-20), xoves Maxisterio 2 (18-20), Venres Maxisterio 2 (18-19)

Benjamín masc 2006: (Olalla) Martes Maxisterio 1 (19-20), Xoves Maxisterio (19-20) Venres Maxisterio 3 (18-19)

Benjamín feminino (2005-2006-2007): (Andrea) Martes Maxisterio 2 (18-20), Xoves Maxisterio 3 (18-20), venres Maxisterio 3 (19-20)

ESCOLA BABY (2007-2008-2009-2010): (Olalla) Martes Maxisterio 1 (18-19), Xoves Maxisterio 1 (18-19)

Sería ideal estar 10 min antes do inicio do adestramento con 2 camisetas: clara e escura + botella e auga.

É posible que estes días non esteades en Coruña, polo que debedes avisarnos vía email do voso interese de participar, indicándonos cando se incorporará aos adestramentos.Agradecemos fagan chegar esta información a todas aquelas persoas interesadas.

Moitas grazas








non á violencia de xénero

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostaraltiaagra das mil medaswibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltatermariaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterred calvodos deportegalimascota tanatoriosmarineda citymarineda city