Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Carrambimbre Valladolid · 15/12/2019 18:00 Palacio de los Deportes de Riazor || Senior Fem. 2ªDiv: Trebóns Basket Club - Basquet Coruña Leyma S · 14/12/2019 19:00 Valle Inclán || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña S - CB Arteixo Duacode · 14/12/2019 18:00 Polideportivo Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - BBCA Cabo Prioriño · 13/12/2019 21:30 Polideportivo La Normal || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J - Basquet Coruña U18 · 13/12/2019 21:00 Palacio de los Deportes de Riazor || Junior Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - CLB · 14/12/2019 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U17 - Compañía de Maria · 15/12/2019 12:00 Polideportivo Ventorrillo || Junior Masc. 2ªDiv: Basquet Coruña J - Básquet Coruña U18 · 13/12/2019 21:00 Palacio de los Deportes de Riazor || Cadete Fem. 2ªDiv: Club Baloncesto Cambre - Básquet Coruña Leyma C · 14/12/2019 20:00 Cambre - Sofia Toro || Cadete Masc. 1ªDiv: Estudiantes de Lugo Leyma Natura - Básquet Coruña C · 14/12/2019 16:00 Pazo Anexo 1 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U15 - Santo Domingo Betanzos · 14/12/2019 10:00 Polideportivo Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - Dominicos Cadete Masculino · 14/12/2019 16:00 Polideportivo Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: KFC Culleredo - Básquet Coruña U16 · 14/12/2019 10:00 Pabellón O Burgo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Baloncesto Narón · 14/12/2019 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Estudiantes Lugo Leyma Natura - Básquet Coruña U13 · 15/12/2019 10:00 Pazo Anexo 1 || Infantil Fem. 2ªDiv: Santa Maria del Mar Infantil Femenino - Básquet Coruña Leyma I · 14/12/2019 12:00 Colegio Santa Mª del Mar || Infantil Fem. 2ªDiv: Maristas Champagnat - Básquet Coruña Leyma U14 · 14/12/2019 10:00 Colegio Maristas || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - BAXI FERROL · 15/12/2019 12:00 Polideportivo Riazor 2 || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U14 - C.D Calasanz · 15/12/2019 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Minibasquet Fem. 1ªDiv: PIO XII ROSALIA - Básquet Coruña Leyma U12 · 15/12/2019 12:00 Instituto Rosalía de Castro || Minibasquet Masc. 1ªDiv: REVI OBRADOIRO - Básquet Coruña U12 · 15/12/2019 10:00 Monte dos Postes || Infantil Masc. 2ªDiv: Compañía de Azul - Básquet Coruña U13/14 · 14/12/2019 12:00 Pabellón Colegio Compañía de María || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 - Compañía de Maria Azul · 14/12/2019 12:30 Polideportivo Agra II P-1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: BC Cristo Rey Alevín - AD Peñarredonda · 14/12/2019 09:30 Polideportivo Agra II P-2 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Dominicos U11 - BC Eusebio da Guarda Alevín · 14/12/2019 16:00 Vales Villamarín P-2 || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 - Esclavas · 14/12/2019 11:00 Polideportivo Agra II P-3 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - KFC Culleredo Azul · 14/12/2019 09:30 Polideportivo Agra II P-1 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 - Jesuitinas B · 14/12/2019 09:30 Pazo dos Deportes de Arteixo P-1 || Infantil Masc. 2ªDiv: Liceo La Paz - BC Cristo Rey Infantil · 14/12/2019 12:00 Col. Liceo la Paz || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Inf U14/13 - Maristas Champagnat · 15/12/2019 10:00 Polideportivo Riazor 2 || Premini Fem. 2ºDiv: Basquet Coruña Leyma U10/9 - Santa Mª del Mar Benjamín Femenino Azul · 14/12/2019 11:00 Polideportivo Agra II P-2

Equipos base | 05/09/2014 15:39

Horarios de adestramento da semana do 8 ao 14 de setembro

Horarios de entrenamiento de la semana del 8 al 14 de septiembre

EBA: (Javier Rdguez) Xoves Riazor 2 (22:30-24), Venres Palacio (21-22:30)
Senior: (Toni Amado) Martes Riazor 2 (22:30-24), Miercoles IES Sardiñeira (22:30-24)
Junior LG: (Fernando)   Luns Riazor 2 (20-21.30), Martes Riazor 2 (19,30-21), Miercoles  Riazor 2, Venres Riazor 2 (18-19,30)
Junior masc Rendemento: (Hector Piñeiro) Luns Centro Social Sacra Familia (20,30-22), Martes N. Mesoiro (21-22,30), Xoves Agra 2 (21:30-23), Venres Ventorrillo (21:30-23)
Junior masc Formación: (Luís Villada) Martes Maxisterio (20-21,30), Xoves Maxisterio (20-21,30), Venres IES Sardiñeira (21,30-23)
Junior feminino (1997-1998): (Iria Uxía) Luns IES Sardiñeira (21-22,30), Mércores IES Sardiñeira (21-22,30), Venres IES Sardiñeira (17-18,30)
Cadete masc LG: (Jorge López) Martes Ventorrillo (21-23), Miercoles Ventorrillo (21,30-23), Xoves Riazor 2 (19,30-21), Venres Ventorrillo (20-21:30)
Cadete masc Rendemento: (Nacho Rama) Luns Centro Social Sacra Familia (19-20:30), Martes Agra2 (18:30-20), Miercoles Riazor2 (18-19:30), Xoves Riazor2 (18-19:30)
Cadete masc Formación  1999: (David Varela) Luns Agra 2 (19,30-21), Martes Agra 2 (20-22) Xoves IES Sardiñeira(21-22,30)
Cadete masc Formación  2000: (Marcos Rodil)  Luns Ventorrillo (19-20) Martes IES Sardiñeira (19,30-21), Xoves Agra 2 (17-18:30)
Cadete feminino (1999-2000): (Noelia Vijande) luns IES Sardiñeira (19,30-21), Mércores IES Sardiñeira (19,30-21), Venres IES Sardiñeira (20-21,30)
Infantil LG: (Héctor Méndez) Venres Agra 2 (19,30-21)
Infantil masc Rendemento 2002: Martes Ventorrillo (19-21), Miercoles Ventorrillo (20-21:30), Xoves Agra2 (20-21:30), Venres Ventorrillo (19-20)
Infantil masc Formación  2001: (Martin Puñal)  Luns Agra 2 (18-19,30), Mércores IES Sardiñeira (18-19,30), Xoves IES Sardiñeira (19,30-21)
Infantil masc Formación  2002: (Javi Pombo) Martes Agra 2 (17-18,30), Xoves Agra 2 (18:30-20), Venres Agra 2 (18-19,30)
Infantil feminino (2001-2002): (Héctor Piñeiro) luns IES Sardiñeira (18-19,30), Martes IES Sardiñeira (18-19,30), venres IES Sardiñeira (18,30-20)
Alevín masc 2003: (Enma) Luns Maxisterio 1 (18-20), Mércores Maxisterio 1 (18-20) Venres Maxisterio 1 (19-20)
Alevín masc 2004: (Jorge Varela) Luns Maxisterio 2 (18-20), Mércores  Maxisterio 2 (18-20), venres  Maxisterio 1 (18-19)
Alevín feminino (2003-2004): (Tati Casal) Luns Maxisterio 3 (18-20), Mércores  Maxisterio 3 (18-20), venres  Maxisterio 3 (18-19)
Benjamín masc 2005: (Juanma) Martes  Maxisterio 3 (18-20), xoves Maxisterio 2 (18-20), Venres Maxisterio 2 (18-19)
Benjamín masc 2006-2007: (Olalla) Martes Maxisterio 1 (19-20), Xoves Maxisterio (19-20) Venres Maxisterio 3 (18-19)
Benjamín feminino (2005-2006-2007): (Andrea) Martes Maxisterio 2 (18-20), Xoves Maxisterio 3 (18-20), venres Maxisterio 3 (19-20)
ESCOLA BABY (2008-2009-2010): (Olalla) Martes Maxisterio 1 (18-19), Xoves Maxisterio 1 (18-19)
Sería ideal estar 10 min antes do inicio do adestramento con 2 camisetas: clara e escura + botella e auga.









non á violencia de xénero

Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostaraltiawibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pomboarkivoltatermariaad grupo regueiraaurencentro negocios finisterred calvodos deportegalimascota tanatoriosmarineda city