Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Oviedo Baloncesto · 15/12/2018 19:00 Palacio de los Deportes || Senior Fem. 1ªDiv: Basquet Coruña Leyma S - Arxil Mafari Cafe · 16/12/2018 17:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña S - Costa da Morte · 15/12/2018 20:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - BBCA Cabo Prioriño · 14/12/2018 21:00 Normal Universitario || Junior Masc. 1ªDiv: Tui Seta - Básquet Coruña J · 16/12/2018 17:00 Tui || Junior Fem. 2ªDiv: BV Asesores Los Rosales - Básquet Coruña Leyma J · 15/12/2018 18:00 Los Rosales || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 - KFC Culle · 15/12/2018 12:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - Estudiantes Lugo · 15/12/2018 18:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Carballo a un paso Artai - Básquet Coruña C · 15/12/2018 12:00 Vila de Noia, Carballo || Senior Masc. 3ªDiv: Top Quality Cars Cambre - Básquet Coruña U22 · 16/12/2018 17:00 Cambre || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 - Gestoría Queijo Basket Xiria · 16/12/2018 10:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: BV Asesores Los Rosales - Básquet Coruña U15 · 15/12/2018 20:30 Los Rosales || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Top Quality Cars Cambre · 16/12/2018 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Top Quality Cars Cambre - Basquet Coruña U16/15 · 15/12/2018 20:00 Cambre || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Seguros Ferrin, Basket Ferrol · 15/12/2018 12:00 Ventorrillo || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Montrove - Básquet Coruña U13 · 15/12/2018 17:00 Canide- Mera || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I - Artai · 16/12/2018 12:00 Riazor 2 || Infantil Fem. 3ªDiv: Obradoiro - Básquet Coruña Leyma U14/13 · 15/12/2018 12:20 Elviña II || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: CLB - Básquet Coruña Leyma U13 · 15/12/2018 12:00 Fortecarmoa (Vilagarcia) || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 - Pio XII Rosalia · 16/12/2018 12:00 Ventorrillo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - KFC Culle · 15/12/2018 10:00 Ventorrillo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 - KFC Culle · 16/12/2018 09:30 Agra II || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14/13 - Esclavas · 16/12/2018 09:30 Elviña II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Sta Maria del Mar - Básquet Coruña U11 · 15/12/2018 09:30 Agra II || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Jesuitinas - Básquet Coruña Cristo Rey Mini · 16/12/2018 16:15 Agra II || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini - Calasanz · 16/12/2018 16:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Jesuitinas - Básquet Coruña Montespiño Premini · 15/12/2018 09:30 Agra II || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 - Compañia de Maria · 15/12/2018 17:45 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Calasanz - Básquet Coruña U10 · 16/12/2018 17:45 Sagrada Familia || Premini Masc. 2ºDiv: C.B. Arteixo Duacode - Basquet Coruña U9 · 16/12/2018 19:15 Sagrada Familia || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Dominicos - Básquet Coruña Leyma U11 · 16/12/2018 09:30 Agra II || Infantil Masc. 3ªDiv: BC Cristo Rey (Infantil) - Compañia de Maria B · 15/12/2018 09:30 eLVIÑA ii

Relanzamos “Las cajas de la ilusión”, nuestra original fórmula para recoger juguetes y material escolar

Actividades | 12/12/2018 23:57

Relanzamos ?As caixas da ilusión?, a nosa orixinal fórmula para recoller xoguetes e material escolar

A primeira oportunidade este sábado na partida fronte ao Liberbank Oviedo


Segundo triunfo consecutivo del Leyma Coruña ante el Barcelona Lassa (65-88)

Primer equipo | 09/12/2018 06:29

Segundo triunfo consecutivo do Leyma Coruña ante o Barcelona Lassa (65-88)

Jeff Xabier, con 18 puntos, liderou a anotación dos coruñeses


Primer equipo | 07/12/2018 12:41

Aranzana espera referendar a vitoria ante o Canoe impóndose ao Barcelona Lassa

Regresa Jonathan Araujo, tras ser baixa no anterior duelo polas Xanelas FIBA


Tres jugadores de nuestra cantera naranja en los PDC Geo Norte 2009

Equipos base | 04/12/2018 09:25

Tres xogadores da nosa canteira laranxa nos PDC Geo Norte 2009

O adestramento terá lugar este xoves na Estrada


Primer equipo | 02/12/2018 22:22

O Leyma Coruña suma a segunda vitoria do curso ante o ZTE Real Canoe (85-59)

Os laranxas volven gañar e rompen a serie negativa


Primer equipo | 01/12/2018 13:30

Aranzana apela a mellorar nos pequenos detalles

A nova fichaxe, Jeff Xavier, podería ter xa minutos


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1REAL BETIS ENERGIA PLUS12102
2CHOCOLATES TRAPA PALENCIA1293
3LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO1284
4FORÇA LLEIDA1284
5RETABET BILBAO BASKET1284
6LEVITEC HUESCA1284
7CLUB MELILLA BALONCESTO1275
8RIO OURENSE TERMAL1266
9COVIRAN GRANADA1266
10IBEROJET PALMA1266
11CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID1266
12ZTE REAL CANOE N.C.1266
13SÁENZ HORECA ARABERRI1257
14TAU CASTELLÓ1248
15CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD1248
16BARÇA LASSA1239
17LEYMA CORUÑA1239
18C.B. PRAT12111
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
77-64
SÁENZ HORECA ARABERRI
07/12/2018
21:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
78-71
RETABET BILBAO BASKET
07/12/2018
21:00
RIO OURENSE TERMAL
74-59
C.B. PRAT
09/12/2018
19:00
CLUB MELILLA BALONCESTO
75-63
IBEROJET PALMA
07/12/2018
20:30
COVIRAN GRANADA
60-81
REAL BETIS ENERGIA PLUS
08/12/2018
19:00
ZTE REAL CANOE N.C.
83-64
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
07/12/2018
20:00
BARÇA LASSA
65-88
LEYMA CORUÑA
08/12/2018
20:45
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
73-58
LEVITEC HUESCA
08/12/2018
17:00
TAU CASTELLÓ
70-66
FORÇA LLEIDA
07/12/2018
20:45
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
FORÇA LLEIDA
14/12/2018
20:30
LEVITEC HUESCA
-
TAU CASTELLÓ
14/12/2018
21:00
LEYMA CORUÑA
-
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
15/12/2018
19:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
BARÇA LASSA
14/12/2018
20:45
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
ZTE REAL CANOE N.C.
15/12/2018
18:00
IBEROJET PALMA
-
COVIRAN GRANADA
16/12/2018
18:30
C.B. PRAT
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
15/12/2018
17:00
RETABET BILBAO BASKET
-
RIO OURENSE TERMAL
16/12/2018
12:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
14/12/2018
21:30
LEB ORO Leyma Coruña
-
Oviedo Baloncesto
15/12/2018
19:00
Palacio de los Deportes
Senior Fem. 1ªDiv Basquet Coruña Leyma S
-
Arxil Mafari Cafe
16/12/2018
17:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Costa da Morte
15/12/2018
20:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
BBCA Cabo Prioriño
14/12/2018
21:00
Normal Universitario
Junior Masc. 1ªDiv Tui Seta
-
Básquet Coruña J
16/12/2018
17:00
Tui
Junior Fem. 2ªDiv BV Asesores Los Rosales
-
Básquet Coruña Leyma J
15/12/2018
18:00
Los Rosales
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U17
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
-
KFC Culle
15/12/2018
12:00
Riazor 2
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
Estudiantes Lugo
15/12/2018
18:00
Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Carballo a un paso Artai
-
Básquet Coruña C
15/12/2018
12:00
Vila de Noia, Carballo
Senior Masc. 3ªDiv Top Quality Cars Cambre
-
Básquet Coruña U22
16/12/2018
17:00
Cambre
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
Gestoría Queijo Basket Xiria
16/12/2018
10:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv BV Asesores Los Rosales
-
Básquet Coruña U15
15/12/2018
20:30
Los Rosales
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Top Quality Cars Cambre
16/12/2018
10:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Top Quality Cars Cambre
-
Basquet Coruña U16/15
15/12/2018
20:00
Cambre
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Seguros Ferrin, Basket Ferrol
15/12/2018
12:00
Ventorrillo
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Montrove
-
Básquet Coruña U13
15/12/2018
17:00
Canide- Mera
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
-
Artai
16/12/2018
12:00
Riazor 2
Infantil Fem. 3ªDiv Obradoiro
-
Básquet Coruña Leyma U14/13
15/12/2018
12:20
Elviña II
Pre-Inf Fem. 1ªDiv CLB
-
Básquet Coruña Leyma U13
15/12/2018
12:00
Fortecarmoa (Vilagarcia)
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Pio XII Rosalia
16/12/2018
12:00
Ventorrillo
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
KFC Culle
15/12/2018
10:00
Ventorrillo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
KFC Culle
16/12/2018
09:30
Agra II
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14/13
-
Esclavas
16/12/2018
09:30
Elviña II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Sta Maria del Mar
-
Básquet Coruña U11
15/12/2018
09:30
Agra II
Minibasquet Mixto 2ºDiv Jesuitinas
-
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
16/12/2018
16:15
Agra II
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Infantl
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Calasanz
16/12/2018
16:15
Sagrada Familia
Premini Fem. 2ºDiv Jesuitinas
-
Básquet Coruña Montespiño Premini
15/12/2018
09:30
Agra II
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Compañia de Maria
15/12/2018
17:45
Agra II
Premini Masc. 2ºDiv Calasanz
-
Básquet Coruña U10
16/12/2018
17:45
Sagrada Familia
Premini Masc. 2ºDiv C.B. Arteixo Duacode
-
Basquet Coruña U9
16/12/2018
19:15
Sagrada Familia
Minibasquet Fem. 2ªDiv Dominicos
-
Básquet Coruña Leyma U11
16/12/2018
09:30
Agra II
Infantil Masc. 3ªDiv BC Cristo Rey (Infantil)
-
Compañia de Maria B
15/12/2018
09:30
eLVIÑA ii




Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro