Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña J 79-115 Estudiantes Lugo Leyma · 29/09/2018 18:00 Riazor 2

Lolo Penas y Leticia Fernández,  ganadores de la '5K Leyma Abónate'

Actividades | 17/10/2018 12:11

Lolo Penas e Leticia Fernández, gañadores da '5K Leyma Abónache'

Boa participación na popular carreira organizada polo club laranxa


CRÓNICA 1ª DIVISIÓN MINI FEMENINA

Equipos base | 16/10/2018 13:54

Crónica 1ª División mini feminina: Peleteiro 8 ? 58 Básquet Coruña Leyma Ou12

Debut para as nosas mozas do mini de 1ª División, con vitoria na súa visita ao colexio Peleteiro por 8-58.


Equipos base | 16/10/2018 13:49

Básquet Coruña Leyma S 62 ? 82 Peleteiro Café Bar A Alba: Estrea con derrota para o noso equipo sénior feminino.

Derrota ante un equipo que mostrou o seu potencial desde o principio, e que as nosas souberon competir durante longas fases de partido


El miércoles 24, juntas ordinaria y extraordinaria del club Básquet Coruña

Primer equipo | 16/10/2018 12:29

O mércores 24, xuntas ordinaria e extraordinaria do club Básquet Coruña

Someterase a aprobación as contas e daranse os primeiros pasos na conversión a SAD


Primer equipo | 14/10/2018 23:04

Dura derrota do Leyma Coruña ante o Iberojet Palma (76-79)

O equipo contou coas baixas de Monaghan e de Stephens, á que houbo que sumar a de Carlos Martínez


Actividades | 13/10/2018 17:24

O programa '17 partidos, 17 causas' en apoio á loita contra o cancro de mama

Nova iniciativa solidaria apadriñada pola Obra Social da Caixa


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1RETABET BILBAO BASKET330
2CHOCOLATES TRAPA PALENCIA330
3FORÇA LLEIDA321
4RIO OURENSE TERMAL321
5TAU CASTELLÓ321
6CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID321
7IBEROJET PALMA321
8CLUB MELILLA BALONCESTO321
9LEVITEC HUESCA321
10COVIRAN GRANADA321
11LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO312
12LEYMA CORUÑA312
13REAL BETIS ENERGIA PLUS312
14ZTE REAL CANOE N.C.312
15CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD312
16SÁENZ HORECA ARABERRI303
17BARÇA LASSA303
18C.B. PRAT303
SÁENZ HORECA ARABERRI
84-90
COVIRAN GRANADA
13/10/2018
18:00
ZTE REAL CANOE N.C.
84-68
CLUB MELILLA BALONCESTO
12/10/2018
20:00
BARÇA LASSA
63-76
RIO OURENSE TERMAL
14/10/2018
12:00
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
81-83
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
13/10/2018
19:30
TAU CASTELLÓ
84-60
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
14/10/2018
12:00
FORÇA LLEIDA
70-75
RETABET BILBAO BASKET
14/10/2018
18:00
LEVITEC HUESCA
97-86
C.B. PRAT
14/10/2018
19:00
LEYMA CORUÑA
76-79
IBEROJET PALMA
14/10/2018
18:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
74-67
REAL BETIS ENERGIA PLUS
14/10/2018
18:00
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
SÁENZ HORECA ARABERRI
19/10/2018
20:30
IBEROJET PALMA
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
21/10/2018
18:00
C.B. PRAT
-
LEYMA CORUÑA
20/10/2018
18:15
RETABET BILBAO BASKET
-
LEVITEC HUESCA
19/10/2018
20:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
FORÇA LLEIDA
19/10/2018
21:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
TAU CASTELLÓ
19/10/2018
21:00
RIO OURENSE TERMAL
-
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
20/10/2018
19:00
CLUB MELILLA BALONCESTO
-
BARÇA LASSA
19/10/2018
21:30
COVIRAN GRANADA
-
ZTE REAL CANOE N.C.
21/10/2018
18:30
LEB ORO Leyma Coruña
-
EBA Leyma Basquet Coruña
-
Senior Fem. 2ªDiv Basquet Coruña Leyma
-
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
79-115
Estudiantes Lugo Leyma
29/09/2018
18:00
Riazor 2
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
-
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey Cadete
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
-
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Infantil
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
-
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Mini
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Montespiño Premini
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Premini Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini
-


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruña