Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Caceres Patrimonio de la Humanidad · 22/02/2019 20:45 Palacio de los Deportes || Senior Fem. 1ªDiv: Universitario Campus Ourense - Basquet Coruña Leyma S · 23/02/2019 16:00 Universitario Ourense || Junior Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña J - Estudiantes Lugo Leyma Natura · 24/02/2019 10:00 Riazor 2 || Junior Fem. 2ªDiv: BBCA Praia da Fragata - Básquet Coruña Leyma J · 24/02/2019 17:00 Javier Gomez Noya || Junior Masc. 2ªDiv: Carballo a un paso Artai - Básquet Coruña U17 · 23/02/2019 16:00 Vila de Npia Carballo || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 - BV Asesores Los Rosales · 23/02/2019 10:00 Ventorrillo || Cadete Fem. 1ªDiv: Fundiciones Rey CLB - Básquet Coruña Leyma C · 23/02/2019 12:00 Fontecarmoa 1 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C - Estudiantes Lugo Leyma · 24/02/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 - Tirso de Molina · 23/02/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - Maristas Champagnat · 24/02/2019 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Montrove · 23/02/2019 18:00 Riazor 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: Seguros Ferrinb, Basket Ferrol - Básquet Coruña I · 23/02/2019 12:00 Esteiro, Ferrol || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 - Montrove · 24/02/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Artai - Básquet Coruña Leyma I · 24/02/2019 10:00 Bergantiños || Infantil Fem. 3ªDiv: Básquet Coruña Leyma U14/13 - Obradoiro · 24/02/2019 09:30 Elviña II || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - CLB · 23/02/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U14 - Top Quality Cars Cambre · 23/02/2019 16:00 Riazor 2 || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Baxi Ferrol - Básquet Coruña Leyma U12 · 23/02/2019 12:00 Ferrol || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Pio XII Rosalia - Básquet Coruña U12 · 24/02/2019 10:00 Instituto Rosalía de Castro || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 - Sto Domingo Betanzos · 24/02/2019 16:15 Sagrada Familia P3 || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14/13 - ED Carral Montrove · 24/02/2019 10:55 Elviña II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U11 - Basket Xiria · 24/02/2019 17:45 Sagrada Familia P1 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: KFC Culle - Básquet Coruña Cristo Rey Mini · 24/02/2019 09:30 Ria do Burgo P3 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño - Esclavas A · 24/02/2019 17:45 Sagrada Familia P3 || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Santa María del Mar B - Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini · 24/02/2019 12:30 Ria do Burgo p2 || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 - Jesuitinas · 23/02/2019 12:30 Pazo dos Deportes- Arteixo P2 || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 - Top Quality Cars · 24/02/2019 19:15 Sagrada Familia P1 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - Compañia de Maria A · 24/02/2019 16:15 Sagrada Familia P2 || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Santa Maria del Mar - Básquet Coruña Leyma U11 · 24/02/2019 19:15 Sagrada Familia P2 || Infantil Masc. 3ªDiv: Sto Domingo Betanzos - BC Cristo Rey (Infantil) · 23/02/2019 12:20 Elviña II

Aranzana reconoce que el encuentro ante Cáceres Patrimonio de la Humanidad es vital para el Leyma Coruña

Primer equipo | 21/02/2019 14:29

Aranzana recoñece que o encontro ante Cáceres Patrimonio da Humanidade é vital para o Leyma Coruña

Larry estará xa no banco de curto por primeira vez este curso, é baixa Braxton e Zach sae dun proceso gripal


Tres entrenadores del Básquet Coruña, en los PDC Autonómicos

Equipos base | 21/02/2019 09:24

Tres adestradores do Básquet Coruña, nos PDC Autonómicos

Carlos Penedo, axudante na selección 2006 feminina, Agustín Arcos, técnico feminino 2004 e Iago Mariñas, delegado do masculino 2006


Educo, protagonista del '17 partidos, 17 causas' de la Obra Social de La Caixa

Actividades | 19/02/2019 09:31

Educo, protagonista dos '17 partidos, 17 causas' da Obra Social da Caixa

A ONG será homenaxeada no intermedio entre o primeiro e o segundo cuarto este venres ante Cáceres Patrimonio da Humanidade


Primer equipo | 17/02/2019 20:20

Derrota do Leyma ante o Retabet Bilbao Basket (87-59)

Jeff Xavier retirouse tras un golpe fortuíto no último cuarto


Primer equipo | 15/02/2019 22:56

Aranzana apela a dar a sorpresa ante o Retabet Bilbao Basket

Quinton, que viaxa, non está aínda ao cento por cento para competir


Equipos base | 15/02/2019 20:13

A familia laranxa somos tod@s

No partido do próximo venres presentaremos todas as categorías basee do club


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1REAL BETIS ENERGIA PLUS22193
2RETABET BILBAO BASKET22157
3CLUB MELILLA BALONCESTO22148
4LEVITEC HUESCA22148
5COVIRAN GRANADA22148
6LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO22139
7RIO OURENSE TERMAL22139
8CHOCOLATES TRAPA PALENCIA22139
9CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID221210
10IBEROJET PALMA21129
11ICG FORÇA LLEIDA221111
12LEYMA CORUÑA22814
13ZTE REAL CANOE N.C.22814
14TAU CASTELLÓ21813
15SÁENZ HORECA ARABERRI22715
16CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD22616
17BARÇA LASSA22616
18C.B. PRAT22418
ZTE REAL CANOE N.C.
64-75
SÁENZ HORECA ARABERRI
15/02/2019
20:00
COVIRAN GRANADA
73-53
BARÇA LASSA
16/02/2019
18:30
CLUB MELILLA BALONCESTO
74-69
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
15/02/2019
21:00
RIO OURENSE TERMAL
72-82
TAU CASTELLÓ
16/02/2019
19:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
81-77
ICG FORÇA LLEIDA
15/02/2019
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
68-75
LEVITEC HUESCA
15/02/2019
21:00
RETABET BILBAO BASKET
87-59
LEYMA CORUÑA
17/02/2019
12:00
C.B. PRAT
73-71
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
16/02/2019
18:15
IBEROJET PALMA
92-58
REAL BETIS ENERGIA PLUS
17/02/2019
18:00
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
IBEROJET PALMA
23/02/2019
18:00
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
C.B. PRAT
23/02/2019
19:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
RETABET BILBAO BASKET
22/02/2019
20:45
LEYMA CORUÑA
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
22/02/2019
20:45
LEVITEC HUESCA
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
24/02/2019
19:30
ICG FORÇA LLEIDA
-
RIO OURENSE TERMAL
22/02/2019
21:00
TAU CASTELLÓ
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
22/02/2019
20:45
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
-
COVIRAN GRANADA
23/02/2019
18:30
BARÇA LASSA
-
ZTE REAL CANOE N.C.
23/02/2019
21:00
LEB ORO Leyma Coruña
-
Caceres Patrimonio de la Humanidad
22/02/2019
20:45
Palacio de los Deportes
Senior Fem. 1ªDiv Universitario Campus Ourense
-
Basquet Coruña Leyma S
23/02/2019
16:00
Universitario Ourense
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 1ªDiv Básquet Coruña J
-
Estudiantes Lugo Leyma Natura
24/02/2019
10:00
Riazor 2
Junior Fem. 2ªDiv BBCA Praia da Fragata
-
Básquet Coruña Leyma J
24/02/2019
17:00
Javier Gomez Noya
Junior Masc. 2ªDiv Carballo a un paso Artai
-
Básquet Coruña U17
23/02/2019
16:00
Vila de Npia Carballo
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
-
BV Asesores Los Rosales
23/02/2019
10:00
Ventorrillo
Cadete Fem. 1ªDiv Fundiciones Rey CLB
-
Básquet Coruña Leyma C
23/02/2019
12:00
Fontecarmoa 1
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Estudiantes Lugo Leyma
24/02/2019
12:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U22
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
Tirso de Molina
23/02/2019
12:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
-
Maristas Champagnat
24/02/2019
10:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Montrove
23/02/2019
18:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
-
Infantil Masc. 1ªDiv Seguros Ferrinb, Basket Ferrol
-
Básquet Coruña I
23/02/2019
12:00
Esteiro, Ferrol
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Montrove
24/02/2019
12:00
Ventorrillo
Infantil Fem. 2ªDiv Artai
-
Básquet Coruña Leyma I
24/02/2019
10:00
Bergantiños
Infantil Fem. 3ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Obradoiro
24/02/2019
09:30
Elviña II
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
CLB
23/02/2019
12:00
Ventorrillo
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U14
-
Top Quality Cars Cambre
23/02/2019
16:00
Riazor 2
Minibasquet Fem. 1ªDiv Baxi Ferrol
-
Básquet Coruña Leyma U12
23/02/2019
12:00
Ferrol
Minibasquet Masc. 1ªDiv Pio XII Rosalia
-
Básquet Coruña U12
24/02/2019
10:00
Instituto Rosalía de Castro
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Sto Domingo Betanzos
24/02/2019
16:15
Sagrada Familia P3
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14/13
-
ED Carral Montrove
24/02/2019
10:55
Elviña II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Basket Xiria
24/02/2019
17:45
Sagrada Familia P1
Minibasquet Mixto 2ºDiv KFC Culle
-
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
24/02/2019
09:30
Ria do Burgo P3
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Esclavas A
24/02/2019
17:45
Sagrada Familia P3
Minibasquet Mixto 2ºDiv Santa María del Mar B
-
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
24/02/2019
12:30
Ria do Burgo p2
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño B
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Jesuitinas
23/02/2019
12:30
Pazo dos Deportes- Arteixo P2
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Top Quality Cars
24/02/2019
19:15
Sagrada Familia P1
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Compañia de Maria A
24/02/2019
16:15
Sagrada Familia P2
Minibasquet Fem. 2ªDiv Santa Maria del Mar
-
Básquet Coruña Leyma U11
24/02/2019
19:15
Sagrada Familia P2
Infantil Masc. 3ªDiv Sto Domingo Betanzos
-
BC Cristo Rey (Infantil)
23/02/2019
12:20
Elviña II



Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro