Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Senior Masc. 1ªDiv: Club Ourense 87-85 Leyma Básquet Coruña · 20/05/2017 19:30 Ourense || Senior Fem. 2ªDiv: Pabellon Ourense 42-53 Básquet Coruña Leyma · 21/05/2017 17:00 Ourense || Senior Masc. 3ªDiv: Xerion 48-63 Básquet Coruña Senior · 18/05/2017 22:15 Riazor 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 96-41 Básquet Coruña 00B · 21/05/2017 12:00 Betanzos || Cadete Fem. 2ªDiv: Leyma Basquet Coruña 51-44 Básquet Coruña Leyma · 20/05/2017 10:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 47-48 Cenor Obradoiro · 21/05/2017 17:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 02 78-40 ACB Costa da Morte · 20/05/2017 12:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos - Básquet Coruña 01B · 20/05/2017 10:00 betanzos || Cadete Masc. 2ªDiv: CD Los Rosales 107-29 Básquet Coruña 02B · 21/05/2017 12:00 Los Rosales || Infantil Masc. 1ªDiv: Cenor Obradoiro 58-31 Básquet Coruña · 20/05/2017 16:30 Lugo || Infantil Masc. 3ªDiv: Baloncesto Cambre 26-25 Básquet Coruña 03B · 20/05/2017 11:00 Elviña II || Infantil Masc. 3ªDiv: Culleredo 39-38 Básquet Coruña 04B · 21/05/2017 09:30 Elviña II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Culleredo Almeiras 23-43 Básquet Coruña Leyma 06 · 21/05/2017 12:30 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña 05 36-25 Esclavas · 20/05/2017 16:00 Agra II || Preminibasquet Fem.: Básquet Coruña Leyma 07 55-16 Peleteiro Blanco · 21/05/2017 12:00 Montouto || Preminibasquet Fem.: Emilia Pardo Bazan 64-18 Básquet Coruña Montespiño · 20/05/2017 16:00 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña 07 89-59 Peleteiro azul · 21/05/2017 12:15 Santiago || Preminibasquet Masc.: Culleredo 31-55 Básquet Coruña 08 · 21/05/2017 09:30 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña Cristo Rey - Culleredo · 20/05/2017 12:30 Agra II || Preminibasquet Masc.: Básquet Coruña Eusebio da Guarda 07 - BC Eusebio da Guarda 08 · 20/05/2017 09:30 Agra II

Galerías



Selecciona as opcións de búsqueda:

2016/2017

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 34 Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Actividades Campus LEB Oro

Actividades Obradoiros de Iniciación

Primeiro Equipo Jornada 32 Leyma Básquet Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - Calzados Robusta

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Magia Huesca

Actividades Campus de Navidad 2016

Actividades XI Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 16 Leyma Básquet Coruña - Retabet.es GBC

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Marín Ence Peixegalego

Primeiro Equipo Copa Galicia Leyma Coruña - Xuven Cambados

2015/2016

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 5º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Equipos base Final a 4 Junior - Clasificación Campeonato de España

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 2º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 1º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Acte Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Fútbol Club Barcelona Lassa

Actividades Campus de Navidad

Actividades Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Apadrinamiento de equipos base de minibasket

Actividades Talleres de Iniciación Aguirre Newman

Actividades Campus LEB Oro Savills

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - CB Prat Joventut

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - Amics Castelló

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - Planasa Navarra

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Cocinas.com Logroño

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - Peñas Huesca

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Teresa Herrera Leyma Básquet Coruña - COB Ourense







federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankcoca colaaltiawibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial