Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Levitec Huesca 82-63 Leyma Coruña · 22/04/2018 12:00 Huesca || EBA: Gijón 84-56 Leyma Basquet Coruña · 14/04/2018 19:30 Gijon || Senior Fem. 2ªDiv: Prone Lugo 36-50 Basquet Coruña Leyma · 15/04/2018 10:00 Lugo || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 48-67 Ensino · 15/04/2018 19:00 Riazor 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18 57-45 CB Viveiro · 15/04/2018 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Montrove 61-43 Básquet Coruña U18/17 · 14/04/2018 12:00 Canide || Cadete Fem. 1ªDiv: CIA Maria Vigo 45-42 Básquet Coruña Leyma C · 14/04/2018 16:00 Vigo || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C 60-73 Rio Ourense Termal · 15/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Cristo Rey Cadete 52-51 BC U16-15 · 15/04/2018 10:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 86-30 Sta Maria del Mar · 15/04/2018 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 59-41 Sta Maria del Mar · 14/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 89-53 Básquet Coruña U16 · 14/04/2018 12:00 Betanzos || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 70-68 Maristas · 15/04/2018 17:00 Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Sigaltec 53-79 Básquet Coruña U13 · 14/04/2018 16:00 Fontecarmoa || Infantil Fem. 2ªDiv: Montrove 55-70 Básquet Coruña Leyma I · 14/04/2018 10:00 Canide || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Bodegon Pescador 26-32 Básquet Coruña Leyma U12 · 14/04/2018 18:00 Portosin || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 60-58 BBCA Praia de Ponzos · 15/04/2018 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 50-47 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 41-67 El temple Montrove · 15/04/2018 19:15 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Arteixo 36-73 Básquet Coruña U11 · 14/04/2018 11:00 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Calasancias 63-19 Básquet Coruña Montespiño Mini · 15/04/2018 16:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Sta Maria del Mar 12-67 Básquet Coruña Montespiño Premini · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 22-44 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Esclavas Mixt 33-49 Básquet Coruña U10 · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Masc. 2ºDiv: Sta Maria Mixt 17-70 Basquet Coruña U9 · 15/04/2018 17:45 Sagrada Familia

Galerías



Selecciona as opcións de búsqueda:

2017/2018

Primeiro Equipo Jornada 31 Leyma Básquet Coruña - Iberostar Palma

Actividades Campus Leb Oro Savills-Aguirre Newman

Actividades Obradoiros de Iniciación Savills- Aguirre Newman

Primeiro Equipo Jornada 29 Leyma Básquet Coruña - ICL Manresa

Primeiro Equipo Jornada 27 Leyma Básquet Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 25 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 23 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 21 Leyma Básquet Coruña - Río Ourense Termal

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Sammic Hostelería

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - CB Clavijo

Actividades XII Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Campus de Navidad

Primeiro Equipo Jornada 15 Leyma Básquet Coruña - Levitec Huesca

Primeiro Equipo Jornada 13 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa B

Primeiro Equipo Jornada 11 Leyma Básquet Coruña - Chocolates Trapa Palencia

Primeiro Equipo Jornada 9 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 7 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 5 Leyma Básquet Coruña - Carramimbre CBC Valladolid

Primeiro Equipo Jornada 3 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo XXXI Trofeo Teresa Herrera

Primeiro Equipo Torneo Minho Galiza: Leyma Coruña - Vitoria Guimaraes

2016/2017

Actividades Campus Milenium 2017

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 34 Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Actividades Campus LEB Oro

Actividades Obradoiros de Iniciación

Primeiro Equipo Jornada 32 Leyma Básquet Coruña - Tau Castelló

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Actel Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - Calzados Robusta

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - FC Barcelona Lassa

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Magia Huesca

Actividades Campus de Navidad 2016

Actividades XI Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Primeiro Equipo Jornada 16 Leyma Básquet Coruña - Retabet.es GBC

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - CB Prat

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Saenz Horeca Araberri

Primeiro Equipo Jornada 2 Leyma Básquet Coruña - Marín Ence Peixegalego

Primeiro Equipo Copa Galicia Leyma Coruña - Xuven Cambados

2015/2016

Actividades Campus Milenium

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 4º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Semifinal Playoff - 3º Partido: Leyma Básquet Coruña - Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 5º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Equipos base Final a 4 Junior - Clasificación Campeonato de España

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 2º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo 1ª Ronda Playoff - 1º Partido: Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 30 Leyma Básquet Coruña - Acte Força Lleida

Primeiro Equipo Jornada 28 Leyma Básquet Coruña - Fútbol Club Barcelona Lassa

Actividades Campus de Navidad

Actividades Torneo Teresa Herrera de Minibasket

Actividades Apadrinamiento de equipos base de minibasket

Actividades Talleres de Iniciación Aguirre Newman

Actividades Campus LEB Oro Savills

Primeiro Equipo Jornada 26 Leyma Básquet Coruña - Unión Financiera Baloncesto Oviedo

Primeiro Equipo Jornada 24 Leyma Básquet Coruña - CB Prat Joventut

Primeiro Equipo Jornada 22 Leyma Básquet Coruña - Amics Castelló

Primeiro Equipo Jornada 20 Leyma Básquet Coruña - Palma Air Europa

Primeiro Equipo Jornada 18 Leyma Básquet Coruña - Ourense Provincia Termal

Primeiro Equipo Jornada 17 Leyma Básquet Coruña - Club Melilla Baloncesto

Primeiro Equipo Jornada 14 Leyma Básquet Coruña - Planasa Navarra

Primeiro Equipo Jornada 12 Leyma Básquet Coruña - Cáceres Patrimonio de la Humanidad

Primeiro Equipo Jornada 10 Leyma Básquet Coruña - Cocinas.com Logroño

Primeiro Equipo Jornada 8 Leyma Básquet Coruña - Peñas Huesca

Primeiro Equipo Jornada 6 Leyma Básquet Coruña - San Pablo Inmobiliaria Burgos

Primeiro Equipo Jornada 4 Leyma Básquet Coruña - Cafés Candelas Breogán

Primeiro Equipo Jornada 1 Leyma Básquet Coruña - Quesos Cerrato Palencia

Primeiro Equipo Teresa Herrera Leyma Básquet Coruña - COB Ourense



Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial