Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña 67-78 Melilla · 17/11/2017 21:00 Riazor 2 || EBA: Obradoiro 76-68 Leyma Básquet Coruña · 19/11/2017 18:00 Silleda || Senior Fem. 2ªDiv: Compañia de María Curves 44-57 Básquet Coruña Leyma · 18/11/2017 20:00 Santiago || Senior Masc. 3ªDiv: Costa da Morte 59-66 Básquet Coruña S · 19/11/2017 19:00 Cee || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña 55-45 Termiset Irmandiños · 18/11/2017 20:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Trebons 31-132 Básquet Coruña J · 19/11/2017 10:00 Valle Inclan || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 54-35 Sto. Domingo Betanzos · 19/11/2017 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 39-64 Basquet Coruña U18 · 19/11/2017 10:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C 53-59 Estudiantes Lugo · 18/11/2017 18:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Basket Ferrol 57-63 Básquet Coruña C · 18/11/2017 12:00 Esteiro (ferrol) || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 63-23 Compañia de Maria · 19/11/2017 17:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Ferrol 58-36 Básquet Coruña U15 · 19/11/2017 10:00 Pabellon Esteiro || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 51-59 Escola Xiria · 18/11/2017 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: KFC Culleredo 98-26 Básquet Coruña U16/15 · 18/11/2017 20:00 O Burgo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 53-85 Instituto Rosalia · 19/11/2017 10:00 Ventorrillo || Pre-Inf Masc.: Basquet Coruña U13 63-58 Estudiantes Lugo · 19/11/2017 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Laracha Xiria 2-52 Básquet Coruña Leyma I · 19/11/2017 10:00 Pabellon Laracha || Infantil Fem. 2ªDiv: Compañia de Maria 67-17 Básquet Coruña Leyma U14/13 · 19/11/2017 12:00 Colegio Compañia || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14 46-13 Franciscanos · 18/11/2017 11:15 Elviña II || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 51-71 Pontumio Futbolin · 19/11/2017 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Pio XII Rosalia 76-46 Básquet Coruña U12 · 19/11/2017 10:00 Instituto Rosalia || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 88-36 Sta Maria del Mar B · 19/11/2017 16:45 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 68-43 Sta Maria del Mar · 19/11/2017 16:15 Sta Maria del Mar || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 32-84 Básquet Coruña U11 · 18/11/2017 17:45 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño Mini 4-55 Calasancias · 18/11/2017 09:30 Agra II || Minibasquet Mixto. 2ªDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini 18-68 Baloncesto Cambre · 18/11/2017 19:15 Agra II || Preminibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño Premini 15-64 Dominicos · 18/11/2017 17:45 Agra II || Preminibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U10 23-22 Jesuitinas · 18/11/2017 09:30 Agra 2 || Preminibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U10 39-58 Dominicos · 19/11/2017 19:45 Sagrada Familia || Preminibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U9 20-53 Montrove · 19/11/2017 19:15 Sagrada Familia || Preminibasquet Mixto. 2ªDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini 18-67 Xiria Carballo · 19/11/2017 12:30 Agra II

Xornada (17/11/2017 - 19/11/2017)



EBA
Obradoiro
76
68
Leyma Básquet Coruña

Lugar: Silleda
Día: 19/11/2017 / Hora: 18:00

Compartir

Senior Fem. 2ªDiv
Compañia de María Curves
44
57
Básquet Coruña Leyma

Lugar: Santiago
Día: 18/11/2017 / Hora: 20:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Costa da Morte
59
66
Básquet Coruña S

Lugar: Cee
Día: 19/11/2017 / Hora: 19:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Idefic Imatia Básquet Coruña
55
45
Termiset Irmandiños

Lugar: Riazor 2
Día: 18/11/2017 / Hora: 20:00

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Trebons
31
132
Básquet Coruña J

Lugar: Valle Inclan
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Junior Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma J
54
35
Sto. Domingo Betanzos

Lugar: Riazor 2
Día: 19/11/2017 / Hora: 12:00

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U18
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U18/17
39
64
Basquet Coruña U18

Lugar: Riazor 2
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma C
53
59
Estudiantes Lugo

Lugar: Riazor 2
Día: 18/11/2017 / Hora: 18:00

Compartir

Cadete Masc. 1ªDiv
Basket Ferrol
57
63
Básquet Coruña C

Lugar: Esteiro (ferrol)
Día: 18/11/2017 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña Cristo Rey Cadete
-
-

Sen xornada

Compartir

Cadete Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U16
63
23
Compañia de Maria

Lugar: Riazor 2
Día: 19/11/2017 / Hora: 17:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Ferrol
58
36
Básquet Coruña U15

Lugar: Pabellon Esteiro
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U16
51
59
Escola Xiria

Lugar: Ventorrillo
Día: 18/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
KFC Culleredo
98
26
Básquet Coruña U16/15

Lugar: O Burgo
Día: 18/11/2017 / Hora: 20:00

Compartir

Infantil Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña I
53
85
Instituto Rosalia

Lugar: Ventorrillo
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Pre-Inf Masc.
Basquet Coruña U13
63
58
Estudiantes Lugo

Lugar: Ventorrillo
Día: 19/11/2017 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Laracha Xiria
2
52
Básquet Coruña Leyma I

Lugar: Pabellon Laracha
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Compañia de Maria
67
17
Básquet Coruña Leyma U14/13

Lugar: Colegio Compañia
Día: 19/11/2017 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño Infantil
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña U14
46
13
Franciscanos

Lugar: Elviña II
Día: 18/11/2017 / Hora: 11:15

Compartir

Minibasquet Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma U12
51
71
Pontumio Futbolin

Lugar: Riazor 1
Día: 19/11/2017 / Hora: 12:00

Compartir

Minibasquet Masc. 1ªDiv
Pio XII Rosalia
76
46
Básquet Coruña U12

Lugar: Instituto Rosalia
Día: 19/11/2017 / Hora: 10:00

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U12/11
88
36
Sta Maria del Mar B

Lugar: Agra II
Día: 19/11/2017 / Hora: 16:45

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U11
68
43
Sta Maria del Mar

Lugar: Sta Maria del Mar
Día: 19/11/2017 / Hora: 16:15

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Sto Domingo Betanzos
32
84
Básquet Coruña U11

Lugar: Agra II
Día: 18/11/2017 / Hora: 17:45

Compartir

Minibasquet Mixto. 2ªDiv
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño Mini
4
55
Calasancias

Lugar: Agra II
Día: 18/11/2017 / Hora: 09:30

Compartir

Minibasquet Mixto. 2ªDiv
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
18
68
Baloncesto Cambre

Lugar: Agra II
Día: 18/11/2017 / Hora: 19:15

Compartir

Preminibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño Premini
15
64
Dominicos

Lugar: Agra II
Día: 18/11/2017 / Hora: 17:45

Compartir

Preminibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U10
23
22
Jesuitinas

Lugar: Agra 2
Día: 18/11/2017 / Hora: 09:30

Compartir

Preminibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U10
39
58
Dominicos

Lugar: Sagrada Familia
Día: 19/11/2017 / Hora: 19:45

Compartir

Preminibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U9
20
53
Montrove

Lugar: Sagrada Familia
Día: 19/11/2017 / Hora: 19:15

Compartir

Preminibasquet Mixto. 2ªDiv
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini
18
67
Xiria Carballo

Lugar: Agra II
Día: 19/11/2017 / Hora: 12:30

Compartir


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial