Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Tau Castello · 12/04/2019 20:45 Palacio de los deportes || Senior Fem. 1ªDiv: Arxil Mafari cafe - Basquet Coruña Leyma S · 14/04/2019 17:00 Universitario Pontevedra || Junior Fem. 2ªDiv: CB Ria de Ribadeo 35-48 Básquet Coruña Leyma J · 14/04/2019 12:00 Pabellon grande de Ribadeo || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - Balpersa Volvo Carmelitas · 14/04/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Sto domingo Betanzos 27-53 Básquet Coruña Leyma U16 · 13/04/2019 12:00 Betanzos muni. || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - Sto Domingo Betanzos · 14/04/2019 10:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 52-31 CB Arteixo Duacode · 13/04/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Compañia de Maria - Basquet Coruña U16/15 · 13/04/2019 10:00 Colegio compañía de maría || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I 55-23 Centro Veterinario Eume · 14/04/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: CBArteixo Duacode - Básquet Coruña U14 · 13/04/2019 16:00 Pazo dos deportes Arteixo || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Jesuitinas - Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini · 14/04/2019 17:45 Sagrada Familia P2 || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 - Esclavas · 14/04/2019 16:15 Sagrada Familia P3 || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - Artai A · 13/04/2019 11:00 Laracha

Xornada (13/04/2019 - 14/04/2019)



Senior Fem. 1ªDiv
Arxil Mafari cafe
-
-
Basquet Coruña Leyma S

Lugar: Universitario Pontevedra
Día: 14/04/2019 / Hora: 17:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña S
-
-

Sen xornada

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Idefic Imatia Básquet Coruña
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña J
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Fem. 2ªDiv
CB Ria de Ribadeo
35
48
Básquet Coruña Leyma J

Lugar: Pabellon grande de Ribadeo
Día: 14/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U17
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U18/17
-
-

Sen xornada

Compartir

Cadete Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma C
-
-
Balpersa Volvo Carmelitas

Lugar: Riazor 2
Día: 14/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña C
-
-

Sen xornada

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña U22
-
-

Sen xornada

Compartir

Cadete Fem. 2ªDiv
Sto domingo Betanzos
27
53
Básquet Coruña Leyma U16

Lugar: Betanzos muni.
Día: 13/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U15
-
-
Sto Domingo Betanzos

Lugar: Riazor 2
Día: 14/04/2019 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U16
52
31
CB Arteixo Duacode

Lugar: Riazor 2
Día: 13/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Compañia de Maria
-
-
Basquet Coruña U16/15

Lugar: Colegio compañía de maría
Día: 13/04/2019 / Hora: 10:00

Compartir

Infantil Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña I
-
-

Sen xornada

Compartir

Pre-Inf Masc. 1ºDiv
Básquet Coruña U13
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma I
55
23
Centro Veterinario Eume

Lugar: Ventorrillo
Día: 14/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 3ªDiv
Básquet Coruña Leyma U14/13
-
-

Sen xornada

Compartir

Pre-Inf Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma U13
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 2ªDiv
CBArteixo Duacode
-
-
Básquet Coruña U14

Lugar: Pazo dos deportes Arteixo
Día: 13/04/2019 / Hora: 16:00

Compartir

Minibasquet Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma U12
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña U12
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U12/11
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña U14/13
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U11
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Jesuitinas
-
-
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini

Lugar: Sagrada Familia P2
Día: 14/04/2019 / Hora: 17:45

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño B
-
-

Sen xornada

Compartir

Premini Fem. 2ºDiv
Básquet Coruña Leyma U10
-
-
Esclavas

Lugar: Sagrada Familia P3
Día: 14/04/2019 / Hora: 16:15

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
Básquet Coruña U10
-
-

Sen xornada

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
Basquet Coruña U9
-
-
Artai A

Lugar: Laracha
Día: 13/04/2019 / Hora: 11:00

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U11
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
BC Cristo Rey (Infantil)
-
-

Sen xornada

Compartir





Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro