Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Oviedo Baloncesto · 15/12/2018 19:00 Palacio de los Deportes || Senior Fem. 1ªDiv: Basquet Coruña Leyma S - Arxil Mafari Cafe · 16/12/2018 17:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña S - Costa da Morte · 15/12/2018 20:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - BBCA Cabo Prioriño · 14/12/2018 21:00 Normal Universitario || Junior Masc. 1ªDiv: Tui Seta - Básquet Coruña J · 16/12/2018 17:00 Tui || Junior Fem. 2ªDiv: BV Asesores Los Rosales - Básquet Coruña Leyma J · 15/12/2018 18:00 Los Rosales || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 - KFC Culle · 15/12/2018 12:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C - Estudiantes Lugo · 15/12/2018 18:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Carballo a un paso Artai - Básquet Coruña C · 15/12/2018 12:00 Vila de Noia, Carballo || Senior Masc. 3ªDiv: Top Quality Cars Cambre - Básquet Coruña U22 · 16/12/2018 17:00 Cambre || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 - Gestoría Queijo Basket Xiria · 16/12/2018 10:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: BV Asesores Los Rosales - Básquet Coruña U15 · 15/12/2018 20:30 Los Rosales || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - Top Quality Cars Cambre · 16/12/2018 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Top Quality Cars Cambre - Basquet Coruña U16/15 · 15/12/2018 20:00 Cambre || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I - Seguros Ferrin, Basket Ferrol · 15/12/2018 12:00 Ventorrillo || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Montrove - Básquet Coruña U13 · 15/12/2018 17:00 Canide- Mera || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I - Artai · 16/12/2018 12:00 Riazor 2 || Infantil Fem. 3ªDiv: Obradoiro - Básquet Coruña Leyma U14/13 · 15/12/2018 12:20 Elviña II || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: CLB - Básquet Coruña Leyma U13 · 15/12/2018 12:00 Fortecarmoa (Vilagarcia) || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 - Pio XII Rosalia · 16/12/2018 12:00 Ventorrillo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - KFC Culle · 15/12/2018 10:00 Ventorrillo || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 - KFC Culle · 16/12/2018 09:30 Agra II || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14/13 - Esclavas · 16/12/2018 09:30 Elviña II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Sta Maria del Mar - Básquet Coruña U11 · 15/12/2018 09:30 Agra II || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Jesuitinas - Básquet Coruña Cristo Rey Mini · 16/12/2018 16:15 Agra II || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini - Calasanz · 16/12/2018 16:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Jesuitinas - Básquet Coruña Montespiño Premini · 15/12/2018 09:30 Agra II || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 - Compañia de Maria · 15/12/2018 17:45 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Calasanz - Básquet Coruña U10 · 16/12/2018 17:45 Sagrada Familia || Premini Masc. 2ºDiv: C.B. Arteixo Duacode - Basquet Coruña U9 · 16/12/2018 19:15 Sagrada Familia || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Dominicos - Básquet Coruña Leyma U11 · 16/12/2018 09:30 Agra II || Infantil Masc. 3ªDiv: BC Cristo Rey (Infantil) - Compañia de Maria B · 15/12/2018 09:30 eLVIÑA ii

Xornada (14/12/2018 - 16/12/2018)



Senior Fem. 1ªDiv
Basquet Coruña Leyma S
-
-
Arxil Mafari Cafe

Lugar: Riazor 2
Día: 16/12/2018 / Hora: 17:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña S
-
-
Costa da Morte

Lugar: Riazor 2
Día: 15/12/2018 / Hora: 20:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Idefic Imatia Básquet Coruña
-
-
BBCA Cabo Prioriño

Lugar: Normal Universitario
Día: 14/12/2018 / Hora: 21:00

Compartir

Junior Masc. 1ªDiv
Tui Seta
-
-
Básquet Coruña J

Lugar: Tui
Día: 16/12/2018 / Hora: 17:00

Compartir

Junior Fem. 2ªDiv
BV Asesores Los Rosales
-
-
Básquet Coruña Leyma J

Lugar: Los Rosales
Día: 15/12/2018 / Hora: 18:00

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U17
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U18/17
-
-
KFC Culle

Lugar: Riazor 2
Día: 15/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma C
-
-
Estudiantes Lugo

Lugar: Riazor 2
Día: 15/12/2018 / Hora: 18:00

Compartir

Cadete Masc. 1ªDiv
Carballo a un paso Artai
-
-
Básquet Coruña C

Lugar: Vila de Noia, Carballo
Día: 15/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Top Quality Cars Cambre
-
-
Básquet Coruña U22

Lugar: Cambre
Día: 16/12/2018 / Hora: 17:00

Compartir

Cadete Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U16
-
-
Gestoría Queijo Basket Xiria

Lugar: Riazor 2
Día: 16/12/2018 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
BV Asesores Los Rosales
-
-
Básquet Coruña U15

Lugar: Los Rosales
Día: 15/12/2018 / Hora: 20:30

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U16
-
-
Top Quality Cars Cambre

Lugar: Ventorrillo
Día: 16/12/2018 / Hora: 10:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Top Quality Cars Cambre
-
-
Basquet Coruña U16/15

Lugar: Cambre
Día: 15/12/2018 / Hora: 20:00

Compartir

Infantil Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña I
-
-
Seguros Ferrin, Basket Ferrol

Lugar: Ventorrillo
Día: 15/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Pre-Inf Masc. 1ºDiv
Montrove
-
-
Básquet Coruña U13

Lugar: Canide- Mera
Día: 15/12/2018 / Hora: 17:00

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma I
-
-
Artai

Lugar: Riazor 2
Día: 16/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 3ªDiv
Obradoiro
-
-
Básquet Coruña Leyma U14/13

Lugar: Elviña II
Día: 15/12/2018 / Hora: 12:20

Compartir

Pre-Inf Fem. 1ªDiv
CLB
-
-
Básquet Coruña Leyma U13

Lugar: Fortecarmoa (Vilagarcia)
Día: 15/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U14
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma U12
-
-
Pio XII Rosalia

Lugar: Ventorrillo
Día: 16/12/2018 / Hora: 12:00

Compartir

Minibasquet Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña U12
-
-
KFC Culle

Lugar: Ventorrillo
Día: 15/12/2018 / Hora: 10:00

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U12/11
-
-
KFC Culle

Lugar: Agra II
Día: 16/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña U14/13
-
-
Esclavas

Lugar: Elviña II
Día: 16/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Sta Maria del Mar
-
-
Básquet Coruña U11

Lugar: Agra II
Día: 15/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Jesuitinas
-
-
Básquet Coruña Cristo Rey Mini

Lugar: Agra II
Día: 16/12/2018 / Hora: 16:15

Compartir

Infantil Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño Infantl
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
-
Calasanz

Lugar: Sagrada Familia
Día: 16/12/2018 / Hora: 16:15

Compartir

Premini Fem. 2ºDiv
Jesuitinas
-
-
Básquet Coruña Montespiño Premini

Lugar: Agra II
Día: 15/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir

Premini Fem. 2ºDiv
Básquet Coruña Leyma U10
-
-
Compañia de Maria

Lugar: Agra II
Día: 15/12/2018 / Hora: 17:45

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
Calasanz
-
-
Básquet Coruña U10

Lugar: Sagrada Familia
Día: 16/12/2018 / Hora: 17:45

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
C.B. Arteixo Duacode
-
-
Basquet Coruña U9

Lugar: Sagrada Familia
Día: 16/12/2018 / Hora: 19:15

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Dominicos
-
-
Básquet Coruña Leyma U11

Lugar: Agra II
Día: 16/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
BC Cristo Rey (Infantil)
-
-
Compañia de Maria B

Lugar: eLVIÑA ii
Día: 15/12/2018 / Hora: 09:30

Compartir




Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro