Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña - Levitec Huesca · 26/04/2019 21:00 Palacio de los Deportes || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U17 - Carballo a un paso Artai · 28/04/2019 17:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 - Sto Domingo Betanzos · 27/04/2019 16:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Giraldo CBV - Básquet Coruña Leyma C · 27/04/2019 12:00 Castelao || Cadete Masc. 1ªDiv: Sigaltec - Básquet Coruña C · 27/04/2019 12:00 Fontecarmoa 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: KFC Culle B - Básquet Coruña Leyma U16 · 27/04/2019 20:00 Pabellón O Burgo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 - Suministros Carreiras · 27/04/2019 18:00 Riazor 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: Bosco Salesianos 05 - Básquet Coruña I · 27/04/2019 12:00 Polid. Salesianos || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 - Muebles Victoria Barco · 28/04/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Santo Domingo Betanzos - Básquet Coruña Leyma I · 28/04/2019 12:00 Betanzos || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - C.Mariano- Franciscanas · 28/04/2019 12:00 Riazor 2 || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Estudiantes Lugo Leyma Natura - Básquet Coruña Leyma U12 · 01/04/2019 18:00 Pazo Anexo, Lugo || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - Aringal Ingenieros · 27/04/2019 10:00 Ventorrillo || Infantil Masc. 3ªDiv: Sto Domingo Betanzos - Básquet Coruña U14/13 · 28/04/2019 12:20 Elviña II || Infantil Masc. 3ªDiv: Top Quality Cambre - BC Cristo Rey (Infantil) · 27/04/2019 17:30 Elviña II

Xornada (27/04/2019 - 28/04/2019)



Senior Fem. 1ªDiv
Basquet Coruña Leyma S
-
-

Sen xornada

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña S
-
-

Sen xornada

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Idefic Imatia Básquet Coruña
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña J
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma J
-
-

Sen xornada

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U17
-
-
Carballo a un paso Artai

Lugar: Riazor 2
Día: 28/04/2019 / Hora: 17:00

Compartir

Junior Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U18/17
-
-
Sto Domingo Betanzos

Lugar: Riazor 2
Día: 27/04/2019 / Hora: 16:00

Compartir

Cadete Fem. 1ªDiv
Giraldo CBV
-
-
Básquet Coruña Leyma C

Lugar: Castelao
Día: 27/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Cadete Masc. 1ªDiv
Sigaltec
-
-
Básquet Coruña C

Lugar: Fontecarmoa 2
Día: 27/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Senior Masc. 3ªDiv
Básquet Coruña U22
-
-

Sen xornada

Compartir

Cadete Fem. 2ªDiv
KFC Culle B
-
-
Básquet Coruña Leyma U16

Lugar: Pabellón O Burgo
Día: 27/04/2019 / Hora: 20:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U15
-
-
Suministros Carreiras

Lugar: Riazor 2
Día: 27/04/2019 / Hora: 18:00

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U16
-
-

Sen xornada

Compartir

Cadete Masc. 2ªDiv
Basquet Coruña U16/15
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 1ªDiv
Bosco Salesianos 05
-
-
Básquet Coruña I

Lugar: Polid. Salesianos
Día: 27/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Pre-Inf Masc. 1ºDiv
Básquet Coruña U13
-
-
Muebles Victoria Barco

Lugar: Ventorrillo
Día: 28/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 2ªDiv
Santo Domingo Betanzos
-
-
Básquet Coruña Leyma I

Lugar: Betanzos
Día: 28/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Fem. 3ªDiv
Básquet Coruña Leyma U14/13
-
-

Sen xornada

Compartir

Pre-Inf Fem. 1ªDiv
Básquet Coruña Leyma U13
-
-
C.Mariano- Franciscanas

Lugar: Riazor 2
Día: 28/04/2019 / Hora: 12:00

Compartir

Infantil Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U14
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 1ªDiv
Estudiantes Lugo Leyma Natura
-
-
Básquet Coruña Leyma U12

Lugar: Pazo Anexo, Lugo
Día: 01/04/2019 / Hora: 18:00

Compartir

Minibasquet Masc. 1ªDiv
Básquet Coruña U12
-
-
Aringal Ingenieros

Lugar: Ventorrillo
Día: 27/04/2019 / Hora: 10:00

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U12/11
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
Sto Domingo Betanzos
-
-
Básquet Coruña U14/13

Lugar: Elviña II
Día: 28/04/2019 / Hora: 12:20

Compartir

Minibasquet Masc. 2ªDiv
Básquet Coruña U11
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Mixto 2ºDiv
Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Montespiño B
-
-

Sen xornada

Compartir

Premini Fem. 2ºDiv
Básquet Coruña Leyma U10
-
-

Sen xornada

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
Básquet Coruña U10
-
-

Sen xornada

Compartir

Premini Masc. 2ºDiv
Basquet Coruña U9
-
-

Sen xornada

Compartir

Minibasquet Fem. 2ªDiv
Básquet Coruña Leyma U11
-
-

Sen xornada

Compartir

Infantil Masc. 3ªDiv
Top Quality Cambre
-
-
BC Cristo Rey (Infantil)

Lugar: Elviña II
Día: 27/04/2019 / Hora: 17:30

Compartir




non á violencia de xénero
Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahougbs financeduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarionon á violencia de xéneroobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro