Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: MANRESA 75-81 Leyma Coruña · 03/12/2017 19:00 Barcelona || Senior Fem. 2ªDiv: Balnocesto Lea 52-56 Basquet Coruña Leyma · 02/12/2017 20:00 Ribeiras de Lea || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña 80-29 Cambre · 01/12/2017 20:45 Normal Uni || Junior Masc. 2ªDiv: Arteixo 61-97 Básquet Coruña J · 02/12/2017 18:00 Arteixo || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 34-49 Artai · 03/12/2017 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Costa da Morte 68-45 Básquet Coruña U18 · 03/12/2017 12:00 Cee || Junior Masc. 2ªDiv: Montrove 105-34 Básquet Coruña U18/17 · 01/12/2017 21:00 Mera || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C 55-48 Cortegada · 02/12/2017 18:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C 54-67 Maristas · 03/12/2017 12:00 Ventorrillo || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 49-65 BBCA Punta Penecia · 02/12/2017 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 85-40 Naron · 02/12/2017 16:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Basquet Coruña U16/15 38-115 Narón · 03/12/2017 17:00 Riazor 2 || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 76-73 Culleredo · 02/12/2017 20:00 Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Basket Ferrol 36-58 Básquet Coruña U13 · 02/12/2017 12:00 Ferrol || Infantil Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma I 53-2 Sta Maria del Mar · 03/12/2017 10:00 Ventorrillo || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Star Center 56-58 Básquet Coruña Leyma U12 · 03/12/2017 12:00 Ferrol || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 51-72 Culleredo · 03/12/2017 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 63-26 Esclavas · 02/12/2017 09:30 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Compañia de Maria 53-34 Básquet Coruña Leyma U11 · 02/12/2017 17:45 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Compañia de Maria A 65-67 Básquet Coruña U11 · 02/12/2017 12:30 Agra II || Minibasquet Mixto 2ºDiv: Básquet Coruña Cristo Rey Mini 25-15 Calasanz · 03/12/2017 19:15 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño Mini 4-54 Montrove · 03/12/2017 17:45 Agra II || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Montespiño Premini 8-58 Culleredo O Burgo · 03/12/2017 16:15 Sagarada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 39-32 Santa Maria del Mar · 02/12/2017 09:30 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Básquet Coruña U10 47-50 Los Rosales · 02/12/2017 17:45 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 15-42 Peñarredonda · 02/12/2017 09:30 Agra II

Nueva representación del club Básquet Coruña en la selección gallega cadete masculina y en el PDC 2003 cadete femenino

Equipos base | 01/12/2017 16:47

Nova representación do club Básquet Coruña na selección galega cadete masculina e no PDC 2003 cadete feminino

Un xogador e un adestrador na preselección masc. para o Torneo de Asturias e dúas xogadoras para os adestramentos do PDC 2003.


Equipos base | 01/12/2017 10:45

Crónica partido Carballo Cadete Fem Ou16: Morte por chocolate

Un equipo con ganas fronte a un rival consistente e duro


Equipos base | 22/11/2017 20:07

Crónica partido cad fem Ou16 J5: Sinais de fume

Vitoria merecida O baloncesto adóitache devolver o que lle dás!


Equipos base | 17/11/2017 09:25

Seis infantís convocados para o PDC do domingo 19 de novembro

A actividade realizarase no Polideportivo do Colexio Compañía de María na Coruña.


Equipos base | 15/11/2017 10:55

Crónica J4 cadete fem Ou16: O vento na cara

A pesar da derrota imos paso a paso.


Equipos base | 07/11/2017 13:57

Crónica J3 BC Cad. Fem. Ou16: Sen anestesia, por favor

Tomando apuntamentos da derrota


Equipos base | 31/10/2017 13:34

Crónica partido cadete fem 2ª div: O REGRESO

Primeiro partido da tempada do Basquet Coruña Leyma Ou16 cunha vitoria.


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1CAFES CANDELAS BREOGAN14122
2CB PRAT14113
3ICL MANRESA14104
4CLUB MELILLA BALONCESTO14104
5UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO1495
6CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID1486
7LEYMA CORUÑA1477
8ACTEL FORÇA LLEIDA1477
9CHOCOLATES TRAPA PALENCIA1477
10TAU CASTELLO1477
11LEVITEC HUESCA1468
12SÁENZ HORECA ARABERRI1468
13CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD1468
14FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA1459
15IBEROSTAR PALMA1459
16SAMMIC HOSTELERIA1459
17CB. CLAVIJO14410
18RIO OURENSE TERMAL14113
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
89-85
SÁENZ HORECA ARABERRI
15/12/2017
21:00
CLUB MELILLA BALONCESTO
80-95
ACTEL FORÇA LLEIDA
15/12/2017
21:00
TAU CASTELLO
76-70
CB PRAT
15/12/2017
20:45
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
76-73
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
15/12/2017
21:00
ICL MANRESA
89-65
RIO OURENSE TERMAL
17/12/2017
19:00
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
71-86
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
17/12/2017
18:00
IBEROSTAR PALMA
90-97
LEYMA CORUÑA
16/12/2017
20:00
LEVITEC HUESCA
73-69
SAMMIC HOSTELERIA
15/12/2017
21:00
CAFES CANDELAS BREOGAN
96-50
CB. CLAVIJO
16/12/2017
20:00
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
CB. CLAVIJO
23/12/2017
18:00
SAMMIC HOSTELERIA
-
CAFES CANDELAS BREOGAN
23/12/2017
18:00
LEYMA CORUÑA
-
LEVITEC HUESCA
22/12/2017
20:00
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
-
IBEROSTAR PALMA
22/12/2017
20:45
RIO OURENSE TERMAL
-
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
20/12/2017
21:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
ICL MANRESA
22/12/2017
20:45
CB PRAT
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
22/12/2017
20:00
ACTEL FORÇA LLEIDA
-
TAU CASTELLO
22/12/2017
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
22/12/2017
21:00
LEB ORO MANRESA
75-81
Leyma Coruña
03/12/2017
19:00
Barcelona
EBA Leyma Basquet Coruña
-
Senior Fem. 2ªDiv Balnocesto Lea
52-56
Basquet Coruña Leyma
02/12/2017
20:00
Ribeiras de Lea
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
80-29
Cambre
01/12/2017
20:45
Normal Uni
Junior Masc. 2ªDiv Arteixo
61-97
Básquet Coruña J
02/12/2017
18:00
Arteixo
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
34-49
Artai
03/12/2017
12:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Costa da Morte
68-45
Básquet Coruña U18
03/12/2017
12:00
Cee
Junior Masc. 2ªDiv Montrove
105-34
Básquet Coruña U18/17
01/12/2017
21:00
Mera
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
55-48
Cortegada
02/12/2017
18:00
Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
54-67
Maristas
03/12/2017
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey Cadete
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
49-65
BBCA Punta Penecia
02/12/2017
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
85-40
Naron
02/12/2017
16:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
38-115
Narón
03/12/2017
17:00
Riazor 2
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
76-73
Culleredo
02/12/2017
20:00
Riazor 2
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Basket Ferrol
36-58
Básquet Coruña U13
02/12/2017
12:00
Ferrol
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
53-2
Sta Maria del Mar
03/12/2017
10:00
Ventorrillo
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Infantil
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Star Center
56-58
Básquet Coruña Leyma U12
03/12/2017
12:00
Ferrol
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
51-72
Culleredo
03/12/2017
12:00
Riazor 1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
63-26
Esclavas
02/12/2017
09:30
Agra II
Minibasquet Fem. 2ªDiv Compañia de Maria
53-34
Básquet Coruña Leyma U11
02/12/2017
17:45
Agra II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Compañia de Maria A
65-67
Básquet Coruña U11
02/12/2017
12:30
Agra II
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
25-15
Calasanz
03/12/2017
19:15
Agra II
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Mini
4-54
Montrove
03/12/2017
17:45
Agra II
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Montespiño Premini
8-58
Culleredo O Burgo
03/12/2017
16:15
Sagarada Familia
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
39-32
Santa Maria del Mar
02/12/2017
09:30
Agra II
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
47-50
Los Rosales
02/12/2017
17:45
Agra II
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
15-42
Peñarredonda
02/12/2017
09:30
Agra II
Premini Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini
-


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial