Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 54-42 Estudiantes Lugo Leyma Natura · 17/02/2019 12:00 Ventorrillo

La familia naranja somos tod@s

Equipos base | 15/02/2019 20:13

A familia laranxa somos tod@s

No partido do próximo venres presentaremos todas as categorías basee do club


Equipos base | 15/02/2019 17:34

Torneo Marín e concetración mini

Dous xogadores do Básquet Coruña na concentración mini en Marín


Equipos base | 05/02/2019 11:56

Dúas xogadoras do Básquet Coruña nacidas en 2009 no PDC Autonómico da Estrada

Os adestramentos terán lugar o domingo 10 de febreiro


Equipos base | 29/01/2019 16:00

Anxo González Casado e Uxía Cascales López na convocatoria de preseleccións mini en Marín

Os dous xogadores do club participarán nos adestramentos o próximo 9 e 10 de febreiro


Equipos base | 23/01/2019 13:40

Cinco xogadores do Básquet Coruña, nos PDC deste fin de semana

Os adestramentos terán lugar no Agra II


Equipos base | 08/01/2019 13:16

Uxía Cascales López e Anxo González Casado, convocados para a preselección galega Mini

A concentración será o 13 de xaneiro na Estrada


Equipos base | 21/12/2018 17:29

Catro adestradores do Básquet Coruña, seleccionados pola FGB

Tres irán a PDC Autonómicos e outro ao Campionato de España


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1REAL BETIS ENERGIA PLUS22193
2RETABET BILBAO BASKET22157
3CLUB MELILLA BALONCESTO22148
4LEVITEC HUESCA22148
5COVIRAN GRANADA22148
6LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO22139
7RIO OURENSE TERMAL22139
8CHOCOLATES TRAPA PALENCIA22139
9CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID221210
10IBEROJET PALMA21129
11ICG FORÇA LLEIDA221111
12LEYMA CORUÑA22814
13ZTE REAL CANOE N.C.22814
14TAU CASTELLÓ21813
15SÁENZ HORECA ARABERRI22715
16CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD22616
17BARÇA LASSA22616
18C.B. PRAT22418
ZTE REAL CANOE N.C.
64-75
SÁENZ HORECA ARABERRI
15/02/2019
20:00
COVIRAN GRANADA
73-53
BARÇA LASSA
16/02/2019
18:30
CLUB MELILLA BALONCESTO
74-69
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
15/02/2019
21:00
RIO OURENSE TERMAL
72-82
TAU CASTELLÓ
16/02/2019
19:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
81-77
ICG FORÇA LLEIDA
15/02/2019
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
68-75
LEVITEC HUESCA
15/02/2019
21:00
RETABET BILBAO BASKET
87-59
LEYMA CORUÑA
17/02/2019
12:00
C.B. PRAT
73-71
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
16/02/2019
18:15
IBEROJET PALMA
92-58
REAL BETIS ENERGIA PLUS
17/02/2019
18:00
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
IBEROJET PALMA
23/02/2019
18:00
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
C.B. PRAT
23/02/2019
19:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
-
RETABET BILBAO BASKET
22/02/2019
20:45
LEYMA CORUÑA
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
22/02/2019
20:45
LEVITEC HUESCA
-
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
24/02/2019
19:30
ICG FORÇA LLEIDA
-
RIO OURENSE TERMAL
22/02/2019
21:00
TAU CASTELLÓ
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
22/02/2019
20:45
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
-
COVIRAN GRANADA
23/02/2019
18:30
BARÇA LASSA
-
ZTE REAL CANOE N.C.
23/02/2019
21:00
LEB ORO Leyma Coruña
-
Senior Fem. 1ªDiv Basquet Coruña Leyma S
-
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 1ªDiv Básquet Coruña J
-
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U17
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
-
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
-
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
-
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U22
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
-
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
-
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
-
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma I
-
Infantil Fem. 3ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
54-42
Estudiantes Lugo Leyma Natura
17/02/2019
12:00
Ventorrillo
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14/13
-
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño B
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
-
Infantil Masc. 3ªDiv BC Cristo Rey (Infantil)
-



Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro