Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Levitec Huesca 82-63 Leyma Coruña · 22/04/2018 12:00 Huesca || EBA: Gijón 84-56 Leyma Basquet Coruña · 14/04/2018 19:30 Gijon || Senior Fem. 2ªDiv: Prone Lugo 36-50 Basquet Coruña Leyma · 15/04/2018 10:00 Lugo || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 48-67 Ensino · 15/04/2018 19:00 Riazor 1 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18 57-45 CB Viveiro · 15/04/2018 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Montrove 61-43 Básquet Coruña U18/17 · 14/04/2018 12:00 Canide || Cadete Fem. 1ªDiv: CIA Maria Vigo 45-42 Básquet Coruña Leyma C · 14/04/2018 16:00 Vigo || Cadete Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña C 60-73 Rio Ourense Termal · 15/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña Cristo Rey Cadete 52-51 BC U16-15 · 15/04/2018 10:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 86-30 Sta Maria del Mar · 15/04/2018 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U15 59-41 Sta Maria del Mar · 14/04/2018 12:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 89-53 Básquet Coruña U16 · 14/04/2018 12:00 Betanzos || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 70-68 Maristas · 15/04/2018 17:00 Riazor 2 || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Sigaltec 53-79 Básquet Coruña U13 · 14/04/2018 16:00 Fontecarmoa || Infantil Fem. 2ªDiv: Montrove 55-70 Básquet Coruña Leyma I · 14/04/2018 10:00 Canide || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Bodegon Pescador 26-32 Básquet Coruña Leyma U12 · 14/04/2018 18:00 Portosin || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 60-58 BBCA Praia de Ponzos · 15/04/2018 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 50-47 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 41-67 El temple Montrove · 15/04/2018 19:15 Agra II || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Arteixo 36-73 Básquet Coruña U11 · 14/04/2018 11:00 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Calasancias 63-19 Básquet Coruña Montespiño Mini · 15/04/2018 16:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Sta Maria del Mar 12-67 Básquet Coruña Montespiño Premini · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Fem. 2ºDiv: Básquet Coruña Leyma U10 22-44 Culleredo · 14/04/2018 09:30 Agra II || Premini Masc. 2ºDiv: Esclavas Mixt 33-49 Básquet Coruña U10 · 15/04/2018 19:15 Sagrada Familia || Premini Masc. 2ºDiv: Sta Maria Mixt 17-70 Basquet Coruña U9 · 15/04/2018 17:45 Sagrada Familia

Dowm Coruña, protagonista de '17 partidos, 17 causas' de la Obra Social La Caixa en el duelo ante el Cafés Candelas Breogán

Actividades | 18/04/2018 16:56

Dowm Coruña, protagonista de '17 partidos, 17 causas' da Obra Social A Caixa no duelo ante os Cafés Candeas Breogán

A asociación cumpre 18 anos e presentará un curto conmemorativo


Actividades | 05/04/2018 11:46

O Básquet Coruña dedica a súa causa solidaria a AFACO

Homenaxeará á asociación nos seus '17 partidos, 17 causas' da Obra Social "a Caixa" deste sábado


Actividades | 03/04/2018 19:21

O Leyma Coruña homenaxeará ás campioas de Europa e ás olímpicas do Crat

Distinción para Marta Carmona, Mónica Castelo, Laura Delgado, Paula Medín e Vanesa Rial no descanso ante o Iberostar Palma


Actividades | 28/03/2018 18:08

Punto e final ao primeiro tramo das actividades de semana santa Savills-Aguirre Newman

Zach Monaghan foi o gran protagonista visitando aos participantes do Campus LEB Ouro e dos Obradoiros de Iniciación


Actividades | 27/03/2018 12:29

Onte deron comezo os nosos campamentos de semana santa Savills-Aguirre Newman

O Agra 2 para o Campus Leb Ouro e A Normal para o Obradoiro de Iniciación abriron as súas portas aos participantes


Actividades | 23/03/2018 10:37

"17 partidos, 17 causas", con novo protagonista no partido do domingo

A Obra Social "la Caixa" e o Leyma Coruña únense á Asociación COGAMI para dar de novo visibilidade a unha causa social.


Actividades | 15/03/2018 11:51

O Club Básquet Coruña coa "Semana do Glaucoma" como causa solidaria

A Asociación Galega para a Prevención do Glaucoma será a protagonista do "17 Partidos, 17 Causas" da Obra Social "la Caixa"


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1CAFES CANDELAS BREOGAN33276
2CB PRAT33258
3ICL MANRESA33249
4UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO332211
5CLUB MELILLA BALONCESTO332112
6TAU CASTELLO331815
7CHOCOLATES TRAPA PALENCIA331815
8LEYMA CORUÑA331617
9CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID331518
10CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD331419
11SÁENZ HORECA ARABERRI331419
12RIO OURENSE TERMAL331320
13FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA331221
14SAMMIC HOSTELERIA331221
15IBEROSTAR PALMA331221
16LEVITEC HUESCA331221
17ACTEL FORÇA LLEIDA331122
18CB. CLAVIJO331122
CLUB MELILLA BALONCESTO
90-66
SÁENZ HORECA ARABERRI
20/04/2018
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
83-75
TAU CASTELLO
20/04/2018
21:00
ACTEL FORÇA LLEIDA
75-84
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
20/04/2018
21:00
CB PRAT
87-79
ICL MANRESA
20/04/2018
21:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
73-87
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
20/04/2018
21:00
RIO OURENSE TERMAL
63-76
IBEROSTAR PALMA
20/04/2018
21:00
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
80-61
LEVITEC HUESCA
20/04/2018
21:00
LEYMA CORUÑA
86-93
CAFES CANDELAS BREOGAN
20/04/2018
21:00
SAMMIC HOSTELERIA
77-72
CB. CLAVIJO
20/04/2018
21:00
SÁENZ HORECA ARABERRI
-
SAMMIC HOSTELERIA
27/04/2018
21:00
CB. CLAVIJO
-
LEYMA CORUÑA
27/04/2018
21:00
CAFES CANDELAS BREOGAN
-
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
27/04/2018
21:00
LEVITEC HUESCA
-
RIO OURENSE TERMAL
27/04/2018
21:00
IBEROSTAR PALMA
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
27/04/2018
21:00
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
-
CB PRAT
27/04/2018
21:00
ICL MANRESA
-
ACTEL FORÇA LLEIDA
27/04/2018
21:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
27/04/2018
21:00
TAU CASTELLO
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
27/04/2018
21:00
LEB ORO Levitec Huesca
82-63
Leyma Coruña
22/04/2018
12:00
Huesca
EBA Gijón
84-56
Leyma Basquet Coruña
14/04/2018
19:30
Gijon
Senior Fem. 2ªDiv Prone Lugo
36-50
Basquet Coruña Leyma
15/04/2018
10:00
Lugo
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña J
-
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
48-67
Ensino
15/04/2018
19:00
Riazor 1
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18
57-45
CB Viveiro
15/04/2018
12:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Montrove
61-43
Básquet Coruña U18/17
14/04/2018
12:00
Canide
Cadete Fem. 1ªDiv CIA Maria Vigo
45-42
Básquet Coruña Leyma C
14/04/2018
16:00
Vigo
Cadete Masc. 1ªDiv Básquet Coruña C
60-73
Rio Ourense Termal
15/04/2018
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey Cadete
52-51
BC U16-15
15/04/2018
10:00
Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
86-30
Sta Maria del Mar
15/04/2018
10:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U15
59-41
Sta Maria del Mar
14/04/2018
12:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv Sto Domingo Betanzos
89-53
Básquet Coruña U16
14/04/2018
12:00
Betanzos
Cadete Masc. 2ªDiv Basquet Coruña U16/15
-
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
70-68
Maristas
15/04/2018
17:00
Riazor 2
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Sigaltec
53-79
Básquet Coruña U13
14/04/2018
16:00
Fontecarmoa
Infantil Fem. 2ªDiv Montrove
55-70
Básquet Coruña Leyma I
14/04/2018
10:00
Canide
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U14/13
-
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Infantil
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14
-
Minibasquet Fem. 1ªDiv Bodegon Pescador
26-32
Básquet Coruña Leyma U12
14/04/2018
18:00
Portosin
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
60-58
BBCA Praia de Ponzos
15/04/2018
12:00
Riazor 1
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
50-47
Culleredo
14/04/2018
09:30
Agra II
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
41-67
El temple Montrove
15/04/2018
19:15
Agra II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Arteixo
36-73
Básquet Coruña U11
14/04/2018
11:00
Agra II
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Calasancias
63-19
Básquet Coruña Montespiño Mini
15/04/2018
16:15
Sagrada Familia
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Premini Fem. 2ºDiv Sta Maria del Mar
12-67
Básquet Coruña Montespiño Premini
15/04/2018
19:15
Sagrada Familia
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
22-44
Culleredo
14/04/2018
09:30
Agra II
Premini Masc. 2ºDiv Esclavas Mixt
33-49
Básquet Coruña U10
15/04/2018
19:15
Sagrada Familia
Premini Masc. 2ºDiv Sta Maria Mixt
17-70
Basquet Coruña U9
15/04/2018
17:45
Sagrada Familia
Premini Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini
-


Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial