Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
LEB ORO: Leyma Coruña 67-78 Melilla · 17/11/2017 21:00 Riazor 2 || EBA: Obradoiro 76-68 Leyma Básquet Coruña · 19/11/2017 18:00 Silleda || Senior Fem. 2ªDiv: Compañia de María Curves 44-57 Básquet Coruña Leyma · 18/11/2017 20:00 Santiago || Senior Masc. 3ªDiv: Costa da Morte 59-66 Básquet Coruña S · 19/11/2017 19:00 Cee || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña 55-45 Termiset Irmandiños · 18/11/2017 20:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Trebons 31-132 Básquet Coruña J · 19/11/2017 10:00 Valle Inclan || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J 54-35 Sto. Domingo Betanzos · 19/11/2017 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U18/17 39-64 Basquet Coruña U18 · 19/11/2017 10:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma C 53-59 Estudiantes Lugo · 18/11/2017 18:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 1ªDiv: Basket Ferrol 57-63 Básquet Coruña C · 18/11/2017 12:00 Esteiro (ferrol) || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 63-23 Compañia de Maria · 19/11/2017 17:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Ferrol 58-36 Básquet Coruña U15 · 19/11/2017 10:00 Pabellon Esteiro || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 51-59 Escola Xiria · 18/11/2017 10:00 Ventorrillo || Cadete Masc. 2ªDiv: KFC Culleredo 98-26 Básquet Coruña U16/15 · 18/11/2017 20:00 O Burgo || Infantil Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña I 53-85 Instituto Rosalia · 19/11/2017 10:00 Ventorrillo || Pre-Inf Masc.: Basquet Coruña U13 63-58 Estudiantes Lugo · 19/11/2017 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: Laracha Xiria 2-52 Básquet Coruña Leyma I · 19/11/2017 10:00 Pabellon Laracha || Infantil Fem. 2ªDiv: Compañia de Maria 67-17 Básquet Coruña Leyma U14/13 · 19/11/2017 12:00 Colegio Compañia || Infantil Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U14 46-13 Franciscanos · 18/11/2017 11:15 Elviña II || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U12 51-71 Pontumio Futbolin · 19/11/2017 12:00 Riazor 1 || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Pio XII Rosalia 76-46 Básquet Coruña U12 · 19/11/2017 10:00 Instituto Rosalia || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U12/11 88-36 Sta Maria del Mar B · 19/11/2017 16:45 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U11 68-43 Sta Maria del Mar · 19/11/2017 16:15 Sta Maria del Mar || Minibasquet Masc. 2ªDiv: Sto Domingo Betanzos 32-84 Básquet Coruña U11 · 18/11/2017 17:45 Agra II || Minibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño Mini 4-55 Calasancias · 18/11/2017 09:30 Agra II || Minibasquet Mixto. 2ªDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini 18-68 Baloncesto Cambre · 18/11/2017 19:15 Agra II || Preminibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Montespiño Premini 15-64 Dominicos · 18/11/2017 17:45 Agra II || Preminibasquet Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U10 23-22 Jesuitinas · 18/11/2017 09:30 Agra 2 || Preminibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U10 39-58 Dominicos · 19/11/2017 19:45 Sagrada Familia || Preminibasquet Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U9 20-53 Montrove · 19/11/2017 19:15 Sagrada Familia || Preminibasquet Mixto. 2ªDiv: Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini 18-67 Xiria Carballo · 19/11/2017 12:30 Agra II

El Club Deportivo Padre Faustino, en la grada del deporte coruñés

Actividades | 17/11/2017 11:30

O Club Deportivo Pai Faustino, na bancada do deporte coruñés

A entidade deportiva, con máis de 40 anos de historia, presente hoxe no duelo ante Club Baloncesto Melilla


Actividades | 15/11/2017 19:58

Exhibición de Dbk Taekwondo no descanso do duelo deste venres ante o Club Baloncesto Melilla

Correrá a cargo dos alumnos de base da escola de taekwondo DOBOK.


Actividades | 15/11/2017 11:37

O Básquet Coruña e o Tsunami Laranxa coa Gran Recollida de Alimentos

O Club Básquet Coruña colabora co Tsunami Laranxa e co Banco de Alimentos este mes de decembro


Actividades | 14/11/2017 19:00

Acodi e o Día Mundial contra a Diabetes, protagonistas do ?17 partidos, 17 causas? deste venres

O duelo con Club Baloncesto Melilla dará visibilidade xunto á Obra Social ?A Caixa? á Asociación Coruñesa de persoas con Diabetes


Actividades | 11/11/2017 13:39

Avituallamento de altura na 5K Leyma Coruña

Os xogadores do primeiro equipo entregarán o refrixerio aos participantes da carreira


Actividades | 08/11/2017 13:03

Recta final para inscribirse na ?5k Leyma Coruña Abónache? deste domingo 12

Este xoves día 9 de novembro será o úlrimo día para anotarse á carreira organizada por Championchip norte e o Leyma Coruña


Actividades | 06/11/2017 14:00

O 5K do Leyma Coruña, o domingo día 12

O club laranxa coorganiza unha carreira polas rúas da cidade herculina


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1CAFES CANDELAS BREOGAN990
2CB PRAT981
3ICL MANRESA972
4CLUB MELILLA BALONCESTO972
5UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO954
6CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID954
7LEVITEC HUESCA945
8CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD945
9ACTEL FORÇA LLEIDA945
10SÁENZ HORECA ARABERRI945
11SAMMIC HOSTELERIA945
12TAU CASTELLO945
13CHOCOLATES TRAPA PALENCIA936
14LEYMA CORUÑA936
15FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA936
16CB. CLAVIJO936
17IBEROSTAR PALMA936
18RIO OURENSE TERMAL918
SÁENZ HORECA ARABERRI
85-88
IBEROSTAR PALMA
19/11/2017
12:00
LEVITEC HUESCA
77-73
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
18/11/2017
19:00
CAFES CANDELAS BREOGAN
98-81
ICL MANRESA
18/11/2017
20:00
CB. CLAVIJO
91-82
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
17/11/2017
20:45
SAMMIC HOSTELERIA
71-96
TAU CASTELLO
19/11/2017
18:00
LEYMA CORUÑA
67-78
CLUB MELILLA BALONCESTO
17/11/2017
21:00
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
78-83
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
18/11/2017
18:30
RIO OURENSE TERMAL
75-84
ACTEL FORÇA LLEIDA
17/11/2017
21:00
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
59-65
CB PRAT
17/11/2017
20:45
CB PRAT
-
SÁENZ HORECA ARABERRI
25/11/2017
18:15
ACTEL FORÇA LLEIDA
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
24/11/2017
21:00
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
RIO OURENSE TERMAL
24/11/2017
21:00
UNION FINANCIERA BALONCESTO OVIEDO
-
CLUB MELILLA BALONCESTO
25/11/2017
20:15
TAU CASTELLO
-
LEYMA CORUÑA
24/11/2017
20:45
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
SAMMIC HOSTELERIA
24/11/2017
21:00
ICL MANRESA
-
CB. CLAVIJO
26/11/2017
19:00
FUTBOL CLUB BARCELONA LASSA
-
CAFES CANDELAS BREOGAN
26/11/2017
18:00
IBEROSTAR PALMA
-
LEVITEC HUESCA
25/11/2017
20:00
LEB ORO Leyma Coruña
67-78
Melilla
17/11/2017
21:00
Riazor 2
EBA Obradoiro
76-68
Leyma Básquet Coruña
19/11/2017
18:00
Silleda
Senior Fem. 2ªDiv Compañia de María Curves
44-57
Básquet Coruña Leyma
18/11/2017
20:00
Santiago
Senior Masc. 3ªDiv Costa da Morte
59-66
Básquet Coruña S
19/11/2017
19:00
Cee
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
55-45
Termiset Irmandiños
18/11/2017
20:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Trebons
31-132
Básquet Coruña J
19/11/2017
10:00
Valle Inclan
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
54-35
Sto. Domingo Betanzos
19/11/2017
12:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18
-
Junior Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U18/17
39-64
Basquet Coruña U18
19/11/2017
10:00
Riazor 2
Cadete Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma C
53-59
Estudiantes Lugo
18/11/2017
18:00
Riazor 2
Cadete Masc. 1ªDiv Basket Ferrol
57-63
Básquet Coruña C
18/11/2017
12:00
Esteiro (ferrol)
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey Cadete
-
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
63-23
Compañia de Maria
19/11/2017
17:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Ferrol
58-36
Básquet Coruña U15
19/11/2017
10:00
Pabellon Esteiro
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
51-59
Escola Xiria
18/11/2017
10:00
Ventorrillo
Cadete Masc. 2ªDiv KFC Culleredo
98-26
Básquet Coruña U16/15
18/11/2017
20:00
O Burgo
Infantil Masc. 1ªDiv Básquet Coruña I
53-85
Instituto Rosalia
19/11/2017
10:00
Ventorrillo
Pre-Inf Masc. Basquet Coruña U13
63-58
Estudiantes Lugo
19/11/2017
12:00
Ventorrillo
Infantil Fem. 2ªDiv Laracha Xiria
2-52
Básquet Coruña Leyma I
19/11/2017
10:00
Pabellon Laracha
Infantil Fem. 2ªDiv Compañia de Maria
67-17
Básquet Coruña Leyma U14/13
19/11/2017
12:00
Colegio Compañia
Infantil Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Infantil
-
Infantil Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U14
46-13
Franciscanos
18/11/2017
11:15
Elviña II
Minibasquet Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U12
51-71
Pontumio Futbolin
19/11/2017
12:00
Riazor 1
Minibasquet Masc. 1ªDiv Pio XII Rosalia
76-46
Básquet Coruña U12
19/11/2017
10:00
Instituto Rosalia
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
88-36
Sta Maria del Mar B
19/11/2017
16:45
Agra II
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
68-43
Sta Maria del Mar
19/11/2017
16:15
Sta Maria del Mar
Minibasquet Masc. 2ªDiv Sto Domingo Betanzos
32-84
Básquet Coruña U11
18/11/2017
17:45
Agra II
Minibasquet Mixto. 2ªDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Mini
4-55
Calasancias
18/11/2017
09:30
Agra II
Minibasquet Mixto. 2ªDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
18-68
Baloncesto Cambre
18/11/2017
19:15
Agra II
Preminibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño Premini
15-64
Dominicos
18/11/2017
17:45
Agra II
Preminibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U10
23-22
Jesuitinas
18/11/2017
09:30
Agra 2
Preminibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U10
39-58
Dominicos
19/11/2017
19:45
Sagrada Familia
Preminibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U9
20-53
Montrove
19/11/2017
19:15
Sagrada Familia
Preminibasquet Mixto. 2ªDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Premini
18-67
Xiria Carballo
19/11/2017
12:30
Agra II



Deseño Web Duacode




federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode soluciones webfundación emalcsaobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiawibociudad cristalhorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalariotony lebrandjamonerías el pinarautocares j pombojamoneria sieiroturismo coruñaconsultoría industrial