Esta web emprega cookies. Se continúas navegando estarás a aceptar o seu uso. Máis información
|| Senior Fem. 1ªDiv: Basquet Coruña Leyma S 17-0 Forbe Seis do Nadal · 27/01/2019 17:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña S - Calvo Artai · 26/01/2019 16:00 Riazor 2 || Senior Masc. 3ªDiv: Idefic Imatia Básquet Coruña - Oleiros · 25/01/2019 21:00 Normal Universitario || Junior Masc. 1ªDiv: Bosco Salesianos - Básquet Coruña J · 27/01/2019 12:00 Pol. Salesianos || Junior Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma J - CB Laracha · 26/01/2019 18:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Esclavas - Básquet Coruña U17 · 26/01/2019 12:00 Riazor 2 || Junior Masc. 2ªDiv: Top Quality Cambre - Básquet Coruña U18/17 · 27/01/2019 20:00 Cambre Sofia Toro || Cadete Fem. 1ªDiv: Peleteiro - Básquet Coruña Leyma C · 27/01/2019 17:00 Montouto || Cadete Masc. 1ªDiv: Academia Cops, B. Ferrol - Básquet Coruña C · 26/01/2019 12:00 Javier Gomez Noya || Senior Masc. 3ªDiv: Básquet Coruña U22 - Grupo Pelé Terra Cha · 26/01/2019 20:00 Riazor 2 || Cadete Fem. 2ªDiv: Básquet Coruña Leyma U16 - KFC Ferrol · 27/01/2019 12:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: CB Arteixo Duacode - Básquet Coruña U15 · 26/01/2019 12:00 Bergantiños || Cadete Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U16 - BBCA Praia Esmelle · 27/01/2019 19:00 Riazor 2 || Cadete Masc. 2ªDiv: Asesoría SUEIRO Basket Xiria Artai - Basquet Coruña U16/15 · 26/01/2019 12:00 Bergantiños || Infantil Masc. 1ªDiv: Maristas Champ. - Básquet Coruña I · 26/01/2019 16:00 Coleg. Maristas || Pre-Inf Masc. 1ºDiv: Básquet Coruña U13 - Baloncesto Naron · 27/01/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Fem. 2ªDiv: NORDATA Basket Xiria - Básquet Coruña Leyma I · 26/01/2019 16:00 Vila de Noia-Zona Escolar || Infantil Fem. 3ªDiv: Montrove - Básquet Coruña Leyma U14/13 · 27/01/2019 10:55 Elviña II || Pre-Inf Fem. 1ªDiv: Básquet Coruña Leyma U13 - Maristas Champ. · 26/01/2019 12:00 Ventorrillo || Infantil Masc. 2ªDiv: Básquet Coruña U14 - CB Laracha · 26/01/2019 16:00 Ventorrillo || Minibasquet Fem. 1ªDiv: Clunny - Básquet Coruña Leyma U12 · 27/01/2019 17:00 Colegio Cluny || Minibasquet Masc. 1ªDiv: Básquet Coruña U12 - CB Liceo de Noia · 26/01/2019 10:00 Ventorrillo || Infantil Masc. 3ªDiv: Top Quality Cars Cambre B - Básquet Coruña U14/13 · 27/01/2019 12:20 Elviña II || Premini Masc. 2ºDiv: Basquet Coruña U9 - Basquet Coruña U10 · 26/01/2019 09:30 Agra II P2 || Infantil Masc. 3ªDiv: Obradoiro - BC Cristo Rey (Infantil) · 26/01/2019 10:55 Elviña II

La Federación Provincial de ANPAS de Centro Públicos de A Coruña, protagonista de '17 partidos, 17 causas' de la Obra Social de La Caixa

Actividades | 22/01/2019 11:50

A Federación Provincial de ANPAS de Centro Públicos da Coruña, protagonista de '17 partidos, 17 causas' da Obra Social da Caixa

Homenaxearase ademais o 'Día Mundial da Educación' que se celebra o próximo 24 de xaneiro


Actividades | 10/01/2019 18:53

O Leyma Coruña e a Obra Social da Caixa, únense na loita contra a sida

Homenaxe a CASCO nos nosos '17 partidos, 17 causas' ante Sáez Horeca Arraberri


Actividades | 04/01/2019 23:48

Colexio Leonés e Academia Celta campións do Teresa Herrera

As celestes revalidaron o título do ano pasado


Actividades | 03/01/2019 22:29

Primeira e emocionante xornada do Teresa Herrera Mini

Máis dunha trintena de partidos na inauguración da competición


Actividades | 02/01/2019 20:37

Arrinca a XIII edición do Teresa Herrera de Minibasket

A competición desenvolverase hoxe e mañá e participarán 24 equipos (doce masculinos e o mesmo número de femininos).


Actividades | 27/12/2018 12:39

A asociación Agaela, protagonista da nosa causa solidaria coa Obra Social A Caixa

A asociación organiza a VIII Travesía Solidaria pola ELA Memorial Fran Otero


Actividades | 21/12/2018 18:39

A Familia Laranxa deséxavos Bo nadal!

O primeiro equipo, a base, o Tsunami Laranxa, o Nordés Laranxa unidos nunha nova faceta


 
leche leyma

Xornada Equipos BC

  EQUIPO PJ PG PP
1REAL BETIS ENERGIA PLUS19172
2LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO19127
3RETABET BILBAO BASKET19127
4LEVITEC HUESCA19127
5CLUB MELILLA BALONCESTO19118
6COVIRAN GRANADA19118
7RIO OURENSE TERMAL19118
8CHOCOLATES TRAPA PALENCIA19118
9CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID19118
10IBEROJET PALMA19109
11ICG FORÇA LLEIDA19109
12ZTE REAL CANOE N.C.19811
13LEYMA CORUÑA19712
14TAU CASTELLÓ19712
15CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD19613
16BARÇA LASSA19613
17SÁENZ HORECA ARABERRI19613
18C.B. PRAT19316
SÁENZ HORECA ARABERRI
78-82
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
22/01/2019
20:30
LEYMA CORUÑA
70-78
REAL BETIS ENERGIA PLUS
22/01/2019
20:45
LEVITEC HUESCA
64-70
IBEROJET PALMA
23/01/2019
21:00
ICG FORÇA LLEIDA
80-58
C.B. PRAT
23/01/2019
20:00
TAU CASTELLÓ
74-62
RETABET BILBAO BASKET
23/01/2019
20:45
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
82-62
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
23/01/2019
20:00
BARÇA LASSA
81-63
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
22/01/2019
21:15
ZTE REAL CANOE N.C.
62-90
RIO OURENSE TERMAL
23/01/2019
21:00
COVIRAN GRANADA
76-85
CLUB MELILLA BALONCESTO
23/01/2019
21:30
COVIRAN GRANADA
-
SÁENZ HORECA ARABERRI
26/01/2019
18:30
CLUB MELILLA BALONCESTO
-
ZTE REAL CANOE N.C.
27/01/2019
17:00
RIO OURENSE TERMAL
-
BARÇA LASSA
27/01/2019
19:00
CHOCOLATES TRAPA PALENCIA
-
LIBERBANK OVIEDO BALONCESTO
27/01/2019
12:30
CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD
-
TAU CASTELLÓ
27/01/2019
12:30
RETABET BILBAO BASKET
-
ICG FORÇA LLEIDA
27/01/2019
12:00
C.B. PRAT
-
LEVITEC HUESCA
26/01/2019
18:15
IBEROJET PALMA
-
LEYMA CORUÑA
27/01/2019
18:00
REAL BETIS ENERGIA PLUS
-
CARRAMIMBRE CBC VALLADOLID
27/01/2019
19:00
LEB ORO Leyma Coruña
-
Senior Fem. 1ªDiv Basquet Coruña Leyma S
17-0
Forbe Seis do Nadal
27/01/2019
17:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña S
-
Calvo Artai
26/01/2019
16:00
Riazor 2
Senior Masc. 3ªDiv Idefic Imatia Básquet Coruña
-
Oleiros
25/01/2019
21:00
Normal Universitario
Junior Masc. 1ªDiv Bosco Salesianos
-
Básquet Coruña J
27/01/2019
12:00
Pol. Salesianos
Junior Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma J
-
CB Laracha
26/01/2019
18:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Esclavas
-
Básquet Coruña U17
26/01/2019
12:00
Riazor 2
Junior Masc. 2ªDiv Top Quality Cambre
-
Básquet Coruña U18/17
27/01/2019
20:00
Cambre Sofia Toro
Cadete Fem. 1ªDiv Peleteiro
-
Básquet Coruña Leyma C
27/01/2019
17:00
Montouto
Cadete Masc. 1ªDiv Academia Cops, B. Ferrol
-
Básquet Coruña C
26/01/2019
12:00
Javier Gomez Noya
Senior Masc. 3ªDiv Básquet Coruña U22
-
Grupo Pelé Terra Cha
26/01/2019
20:00
Riazor 2
Cadete Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U16
-
KFC Ferrol
27/01/2019
12:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv CB Arteixo Duacode
-
Básquet Coruña U15
26/01/2019
12:00
Bergantiños
Cadete Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U16
-
BBCA Praia Esmelle
27/01/2019
19:00
Riazor 2
Cadete Masc. 2ªDiv Asesoría SUEIRO Basket Xiria Artai
-
Basquet Coruña U16/15
26/01/2019
12:00
Bergantiños
Infantil Masc. 1ªDiv Maristas Champ.
-
Básquet Coruña I
26/01/2019
16:00
Coleg. Maristas
Pre-Inf Masc. 1ºDiv Básquet Coruña U13
-
Baloncesto Naron
27/01/2019
12:00
Ventorrillo
Infantil Fem. 2ªDiv NORDATA Basket Xiria
-
Básquet Coruña Leyma I
26/01/2019
16:00
Vila de Noia-Zona Escolar
Infantil Fem. 3ªDiv Montrove
-
Básquet Coruña Leyma U14/13
27/01/2019
10:55
Elviña II
Pre-Inf Fem. 1ªDiv Básquet Coruña Leyma U13
-
Maristas Champ.
26/01/2019
12:00
Ventorrillo
Infantil Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U14
-
CB Laracha
26/01/2019
16:00
Ventorrillo
Minibasquet Fem. 1ªDiv Clunny
-
Básquet Coruña Leyma U12
27/01/2019
17:00
Colegio Cluny
Minibasquet Masc. 1ªDiv Básquet Coruña U12
-
CB Liceo de Noia
26/01/2019
10:00
Ventorrillo
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U12/11
-
Infantil Masc. 3ªDiv Top Quality Cars Cambre B
-
Básquet Coruña U14/13
27/01/2019
12:20
Elviña II
Minibasquet Masc. 2ªDiv Básquet Coruña U11
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Cristo Rey Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño
-
Minibasquet Mixto 2ºDiv Básquet Coruña Eusebio da Guarda Mini
-
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Montespiño B
-
Premini Fem. 2ºDiv Básquet Coruña Leyma U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Básquet Coruña U10
-
Premini Masc. 2ºDiv Basquet Coruña U9
-
Basquet Coruña U10
26/01/2019
09:30
Agra II P2
Minibasquet Fem. 2ªDiv Básquet Coruña Leyma U11
-
Infantil Masc. 3ªDiv Obradoiro
-
BC Cristo Rey (Infantil)
26/01/2019
10:55
Elviña II



Deseño Web Duacode



federación española de baloncestofederación galega de baloncestodeporte galegoxunta de galiciaayuntamiento de a coruñadeputación da coruñamahouduacode. software y diseño. mezclado, no agitado.fundación emalcsadeporte solidarioobra social la caixaimaxin softwareaudasatranviascaixabankiberostarcoca colaaltiabanco sabadellwibohorno sanbrandanabeconsamastilquirón grupo hospitalarioautocares j pombojamoneria sieiro